PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? (2021)

 PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? (2021)

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? bilmeyen oyunculara anlatıyoruz. Bir oyuncuyu nasıl şikayet edebileceğinizi 2021 yılı içerisinde bu sayede öğreneceksiniz. PUBG Report içeriğimizde bahsettiğimiz oyuncular tarafından sık sorulan soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Sizlerin konuyla ilgili en merak ettikleri ve işinize en çok yarayacağını düşündüğümüz konuları sizlerle paylaşacağız.

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır?

Oyuncuların en çok sordukları soruların başında gelen PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? sorusunu detaylı bir şekilde cevaplamak istedik. Lafı fazla uzatıp aklınızı karıştırmak istemiyoruz. Eğer kafanıza bir yer takılırsa bizlere yorumlarda belirtebilirsiniz.

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? genellikle oyuna yeni başlayanlar veya bu özelliği daha önce hiç kullanmamış oyuncuların merak ettikleri bir soru. Sistemin değiştiğinden dolayı yeni cevapladığımızı düşünmeyin. Konu hakkında bilgisi olmayanlara rehber olarak anlatacağız. Eğer sistemi daha önce kullandıysanız ve nasıl çalıştığını biliyorsanız PUBG Mobile Report Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı sizin için önemli değildir.

Oyun içerisinde bir oyuncuyu maç sonu veya maç içerisinde ismine sağ tıklayarak şikayet et butonuna bastıktan sonra oyucuyu şikayet etmek istediğiniz kategoriyi seçip ardından da açıklama yazmanızla gerçekleşecektir. PUBG Mobile oyunu içerisinde report etme işlemi oldukça basittir. Bu sayede oyuncuları şikayet edebilir ve işledikleri suçlar yüzünden ceza almasını sağlayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın