PUBG Mobile Ressam Yarışması

 PUBG Mobile Ressam Yarışması
Okunuyor PUBG Mobile Ressam Yarışması

PUBG Mobile Ressam hakkında bilgi almak isteyenler ve konuyu araştıranlar için 2020 yılındaki en muazzam sanatçılar hakkında bilgiler. Bu içeriği oluşturmamızın sebebi Korona virüsü dolayısıyla evde olan oyun severler için resim konusunda onları geliştirmek ve ilham kaynağı olmak.

Resim çizme konusunda yeteneği olan ve olmayan herkes buraya katılabilir. Tek yapmanız gereken PUBG Mobile Ressam başvurusuna katılarak oyunla ilgili resim çizmek. Bu yarışma ile ilgili tüm detayları ve bilgileri aşağıda veriyoruz. Sizin sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Ressam

PUBG Mobile Ressam Yarışmasına katılabilmeniz için ressam olmanıza gerek yok. İsterseniz bilgisayardan isterseniz kağıt kalem alarak oyunla ilgili yaratıcı ve özgün dilediğiniz tarzda çizimler yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Ressam
PUBG Mobile Ressam

Yarışmayı kazanan’değil katılan herkese bir birinden farklı ödüller verilecek. Fakat katıldığınız resimler araştırıldıktan sonra her ay belli günlerde yarışmaya katılanlara ödülleri dağıtılacak. Eğer yolladıkları resim sahte veya ona ait değilse yarışmalardan tamamen men edilecek.

PUBG Mobile Ressam Yarışması Kuralları

  • PUBG Mobile ile ilgili resimler çizilecek, tasarlanacak,
  • Resimlerde +18 içerikler olmayacak,
  • Yarışmaya katıldığınız resim size ait olacak,
  • Başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor,
  • Aşağıdan yarışmaya katıldığınızı belirten yorum atmanız gerekiyor

PUBG Mobile Ressam Yarışması Ödülleri

PUBG Mobile Ressam yarışmasına katılan herkese 230 UC verilecektir. Fakat o ayın en iyi resmini çizen ilk 3 kişiye 780 UC ödül verilecek. Yarışmanın kurallarını okuyarak doğru yerine getirmeniz gerekiyor.

Sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın