e
sv

PUBG Mobile RP Hilesi (2023)

622 Okunma — 22 Ocak 2023 14:18
PUBG Mobile RP Hilesi (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile RP Hilesi merak edenler için Yeni. sezonun geleceği tarihi açıklıyoruz. Şuanda içerisinde bulunduğumuz sezonun sonlarına doğru yaklaştık. Royale Pass bu sezonki gelişmelerini bitirerek bir sonraki sezon olan Yeni. sezon için yeniden düzenlenecek. Yeni sezonda sizleri bekleyen RP Ödülleri ve etkinliklere dair detayları da burada bulacaksınız. Henüz şuan içerisinde bulunduğumuz sezon bitmediği için yeni sezonla ilgili bilgiler paylaşılmadı. Fakat oyuncular PUBG Mobile RP Hilesi sorularını sormaya başladılar bile.

PUBG Mobile RP Hilesi

PUBG Mobile RP Hilesi sorusunun en doğru cevabını öğrenmek için öncelikle şuan içerisinde bulunduğumuz 20. sezonun ne zaman biteceğini ve Yeni. sezonun ne zaman başlayacağını bilmemiz gerekiyor. Henüz bu sezonun bitiş tarihi ve yeni sezonun başlangıç tarihiyle ilgili resmi bir bilgi paylaşılmadı. Fakat daha önceki sezonların güncellemelerinden yola çıkarak bu sezonun ne zaman biteceği ve yeni sezonun ne zaman başlayacağıyla ilgili bir tahmin yürütüyoruz. PUBG Mobile RP Hilesi sorusuna verdiğimiz cevap yapılacak resmi açıklamalarla güncellenecektir. Yeni bilgileri buraya eklemeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile RP sıfırlanma tarihi 17 eylül 20Yeni olduğu düşünülmektedir. Fakat henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için tarihte değişiklikler görülebilir. Bu sayfadan sizlere Royale Pass’ın sıfırlanacağı doğru tarihi paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile RP Ne Zaman Sıfırlanıyor?
PUBG Mobile RP Hilesi

PUBG Mobile Royale Pass Nedir?

Royale Pass, sezonsal bir etkinlik ve sezon boyunca oyuncuların çeşitli görevleri tamamlayarak değişik ödüller kazanmasını sağlıyor. Şu anda, Sezon 2 devam ediyor ve 18.08.2018 tarihinde sona erecek. Sezon sonunda, ayrıca Tier sıralamanıza göre ek ödüllere de hak kazanacaksınız. Royale Pass etkinliğine katılmak ücretsiz ancak “elite” üyelik satın alarak çeşitli avantajlar elde edebiliyorsunuz.

Bu bağlamda, iki çeşit Royale Pass üyeliğinin olduğunu belirtelim: Ücretsiz ve Elite. Her iki gruptaki oyuncuların da tamamlamaları gereken günlük ve zorlu görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamlayarak, Royale Puanları kazanıyorsunuz. Günlük görevler oldukça basit ve çoğunlukla birkaç maçı tamamlamanız yeterli oluyor.

PUBG Mobile RP Ödülleri

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri henüz resmi olarak açıklanmadı fakat sızdırılan bilgiler arasında yer alanları sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda yeni sezonda oyuna eklenecek yenilikleri de yine buradan takip edebileceksiniz. Tüm bilgiler her gün güncellenmeye ve yenilenmeye devam edilecektir. PUBG Mobile 20 sezon RP ödüllerinin neler olabileceğini öğreneceğiniz gibi bu sezonda sizleri nelerin beklediğini de öğreneceksiniz.

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri
PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri

5 RP Rozeti Kuponu (M1)

5 RP Badges Voucher (M1), Sezon macera etkinliği sırasında 5 RP rozeti olarak kullanılacaktır.

Görev Kartı (M1) ve (M2)

Mission Card (M1) ve (M2), Günlük ve haftalık görevleri tamamlamanızı sağlayacak bir karttır. Yapamadığınız görevler olduğu zaman bu kartla o görevleri yapmadan yapmış olarak sayılabileceksiniz. Sezon sonuna kadar kullanılabilmektedir.

250 Puan Kartı (M1), (M2), (M3), (M4)

Point Card (M1), (M2), (M3), (M4), Royale Pass (RP) sezonunda 250 puan kazanmanızı sağlayan bir karttır.

Yeni Çerçeveler

 1. Poseidon Profil Çerçevesi
 2. Araştırmacı Profil Çerçevesi
 3. PMNC 20Yeni Çerçevesi
 4. Romantik Kule Çerçevesi
 5. Pizza Hut Çerçevesi
 6. Kriket Yıldızı Çerçevesi
 7. RP Avatar Çerçevesi (x2)

PUBG Mobile 20 Sezon RP Ödülleri daha önceki sezonların aksine daha güzel ve yüksek ödülleri bir sezon olacak. Çünkü oyuna gelecek olan bu yeni sezonla birlikte çok büyük değişiklik yapılacaktır.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile RP Hilesi (2023)