PUBG Mobile: s1897 Silah Rehberi Yayınlandı

 PUBG Mobile: s1897 Silah Rehberi Yayınlandı
Okunuyor PUBG Mobile: s1897 Silah Rehberi Yayınlandı

PUBG Mobile s1897 Silah Rehberi oyunun güncel verileri ile birlikte oyuncuları için yayınlandı. Bu sayede silah hakkında daha kapsamlı bilgiler öğrenebileceksiniz. Oyunda yer alan her silahın stratejik önemi çok büyük. Silahların özellikleri ve kullanım alanlarıyla ilgili bilgileri öğrenmek size çorba parası kazandıracak önemli bir bilgi olacaktır.

PUBG Mobile, sıradan bir mobil hayatta kalma oyunu değil. Oyun içerisindeki silahların özellikleri hayatta kalmak için verdiğiniz mücadelede çok önemli bir rol oynuyor. Bundan dolayı kullanacağınız silahı öncelikle çok iyi bilmeniz lazım. Ancak bu sayede uygulayacağınız stratejiler kusursuz olacaktır.

PUBG Mobile s1897 Silah hakkında oyuncuların bilgilenmesi ve oyun içerisindeki stratejik konumunu iyi kavrayabilmeleri için bir rehber hazırlandı. Profesyonel oyuncular gibi oynayabilmek adına bu tarz güncel bilgiler çok önemli olduğundan ilgi oldukça büyük.

PUBG Mobile Oyunundaki s1897 Silahının Gerçek Tarihi

PUBG Mobile oyununda olan s1897 isimli silahın gerçek tarihini anlatarak rehber başlıyor. Winchester Model 1897 yani Hendek Tabancası olarak bilinen silahın gerçek ismidir. d1897 Yalnızca PUBG Mobile oyununa uyarlanmış hali. John Moses Browning tarafından tasarlanan bu silah Filipin-Amerikan Savaşı’ndan Körfez Savaşı’na kadar bir çok savaşta aktif rol oynadı.

PUBG Mobile: s1897 Silahı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile s1897 Silahı oyun içerisinde av tüfeği sınıfında yer alıyor. Silahın nişan alma ve ateş etme prensipleri oldukça basit. Fakat yakın mesafeli çatışmalarda kullanılması öneriliyor. Silahın ateşlenen mermilerinin dağılması hedefi vurma olasılığını arttırırken uzak mesafeli çatışmalarında gücünü yitiriyor.

Oyun içerisinde “Mütevazi bir av tüfeği” olarak açıklansa’da yakın savaşlarda oldukça agresif ve ölümcül.

PUBG Mobile: s1897 Silahına Takılan Eklentiler

PUBG Mobile oyununda çoğu silaha eklenti takılabiliyor. Bu eklentiler silahı olumlu yönde geliştirerek daha iyi bir kullanım sağlatıyor. S1897 Silahına oyun içerisinde takabileceğiniz eklentiler aşağıda listelendi.

  • Bullet Loops (Mermi Döngüleri)
  • Bullet Loops for (Bullet Döngüleri)
  • Choke (Jikle)
  • Duckbill (Ördek Gagası)

PUBG Mobile: s1897 Silahının Genel Özellikleri

PUBG Mobile: s1897 Özellikleri

PUBG Mobile oyunundaki mütevazi av tüfeği olarak adlandırılan s1897 Silahının genel özelliklerini kontrol ederek oyun içerisindeki gücünü ve kullanım şeklini anlayabilirsiniz.

İsabet Hasarı26
İlk Mermi Hızı360 m / s
Vücut Darbe Gücü5000
Sıfır Aralığı25-25
Çekim Arasındaki Süre0.750s
Ateşleme ModlarıTek
Atış Sayısı9
YöntemSırayla
Süre (Tam)4.000s
Süre (Taktik)
Süre (Tek Kurşun Başlangıç)0.635s
Süre (Tek Mermi Tekrarı)0.715s
PUBG Mobile: s1897 Silah Özellikleri:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın