PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı (2022)

 PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı (2022)

PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı yapmadan oyun oynamak herkesin zorlandığı bir durumdur. Rakipleriniz’ den daha üstün olabilmeniz için oyun tarzınızın ve nişan alma refleksinizin iyi olması gerekmekte. Aim alma konusunda kendinizi yetersiz buluyorsanız Pubg Sağa Sola Eğilme Ayarı tam anlamıyla sorunsuz olmalı. Sizler için en uygun ve en iyi Sağa Sola Eğilme Ayarı hem Mobil hem de PC için nasıl olmalı anlattık. Aşağıdan PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı en ideali nasıl olur inceleyip uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı Nedir?

PUBG Mobile ve bu tarz FPS oyunlarında iyi nişan almak için en önemli adımı Sağa Sola Eğilme Ayarı yapılmasıdır. PUBG Mobile En iyi Sağa Sola Eğilme Ayarı sayesinde fare hızınızı kendinize en iyi olabilecek hız ayarını ayarlayabilir. Silah dönme hızı, Dürbün hızı gibi çeşitli özellikleri ayarlamanızı sağlar. Oyunun kendi ayarları ile oynayamayan oyuncular çoğunlukla kendi belirledikleri ayarlar yada profesyonel oyuncuların Sağa Sola Eğilme Ayarı ile oynarlar. PUBG Mobile Oyununu Emülatör ve Cep telefonundan oynayan arkadaşlarımız için ayarlar farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple Mobil oyuncular için ve Emülatör yani PC oyuncuları için farklı Sağa Sola Eğilme Ayarı göstereceğiz.

PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı Nedir?
PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı Nedir?

PUBG Mobile Sağa Sola Eğilme Ayarı

Öncelikle Pubg Mobil ile oynayanlar içi, PUBG Mobile ayarları ile başlayalım ve sizlere en iyi kamera hassasiyeti ayarlarını paylaşalım.

  • Oyun ayarlarına gelin,
  • Dikiz & Ateş isimli seçeneği Aktif hale getirin,
  • Oyuna giriş yaparak karakterinizin sağa veya sola eğilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu özellik profesyonel oyuncular tarafından da tercih edilmektedir ve oldukça önemlidir. Bir yerde siper alırken hedef küçültme tekniği sayesinde düşmanlarınızı rahat bir şekilde atış hattına çekebilir ve kendinizi koruyabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın