PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi ve Nerede?

 PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi ve Nerede?
Okunuyor PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi ve Nerede?

PUBG Mobile Sağlık Çantası ile ilgili düşüncelerin çok fazla artmasıyla birlikte bu konuya bir açıklama getirmek istedik. PUBG Mobile oyununda yer alan sağlık çantası hangisi? ve en çok nerede bulunur? veya çıkar? sorularınız yanıtlanmıştır. Oyun içerisinde stratejik önemi olan çoğu eşyanın tam olarak ne işe yaradığını bilmeyenler veya hangisinin o olduğuna emin olamayan oyuncular çok fazla. Türkiye sunucusunun gelişmesi ve her oyuncunun bilgilenmesi adına bu tür yardımcı içerikler oluşturmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi?

PUBG Mobile Sağlık Çantası aşağıda görülen görseldeki gibidir. Oyun içerisinde bir sağlık ekipmanın üzerine gittiğiniz zaman adını Türkçe olarak görmektesiniz. Fakat daha adını görmeden oyun içerisindeki görüntüsüne bakarak onun ne olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Anlamak için yanına giderek daha sonrasında size lazım olup olmadığına karar vermek stratejik anlamda çok kötü sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden sağlık çantasını oyun içerisinde gördüğünüzde anlamak istiyorsanız aşağıdaki resmi aklınıza kazıyın. Çünkü oyun içerisinde gördüğünüz bu aşağıdaki görsel orada bir sağlık çantası olduğunu gösterir. Bunu açıklamamızın sebebi PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi? şeklinde çok fazla soru sorulmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle görev geldiğinde çoğu oyuncu çıkartamadığı için emin olmak adına yine bu araştırmaları yapıyor.

PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi?
PUBG Mobile Sağlık Çantası Hangisi?

PUBG Mobile Sağlık Çantası En Çok Nerede Bulunur? (Çıkar?)

PUBG Mobile Sağlıjk Çantası En Çok Nerede Bulunur? veya Çıkar? sorularının fazla sorulması üzerine bu bilgileride aktarmak istedik. Sağlık çantasını kesin bulabileceğiniz yer diye bir şey yoktur. Şansa ortantılı olarak rast gele çıkmaktadır. Fakat Tek katlı binalarda veya uzun binaların içerisinde sağlık çantası bulma ihtimaliniz çok yüksektir. 1 katlı veya 2 katlı binalarda ise balkon kısımlarında veya araba garajlarında sağlık çantası çıkma ihtimali yükseliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın