PUBG Mobile Sağlık Eşyaları

 PUBG Mobile Sağlık Eşyaları
Okunuyor PUBG Mobile Sağlık Eşyaları

PUBG Mobile Sağlık Eşyaları için hazırladığımız rehberden herkes yararlanabilir. Hangi sağlık eşyasının hangi özellikler taşıdığını anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Sizler için daha önce paylaştığımız PUBG Sağlık Çantası Kiti yazısındaki eşyaya ait detayları da okuyabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda yer alan diğer PUBG Mobile Sağlık Eşyaları bilgileri de 2021 yılı boyunca güncellenmeye devam edilecektir.

PUBG Mobile Sağlık Eşyaları Nelerdir?

PUBG Mobile Sağlık Eşyaları, oyun içerisinde yer alan canınızı ve enerjinizi doldurabilecek eşyaları kapsamaktadır. Düşman, çevre etkenler veya küçülen bölgenin dışında kalarak radyasyon yüzünden yaşadığınız düşük can değerlerinizi yükseltmeyi sağlar.

Med Kit (Sağlık Çantası)

PUBG Mobile Sağlık Eşyaları Med Kit
PUBG Mobile Sağlık Eşyaları Med Kit

Med Kit olarak bildiğimiz Sağlık Çantası, PUBG oyununda yer alan en iyi sağlık eşyasıdır. Oyun içerisinde nadir bulunabiliyor. Eğer loot yaparken bir sağlık çantası bulursanız kendinizi şanslı sayın.

Etkisi: %100 Can Artışı

Adrenalin Şırıngası

Adrenalin Şırıngası
Adrenalin Şırıngası

Adrenalin Şırıngası iğneye benzer yapısıyla herkesin dikkatini çekiyor. Boyunun küçük olması gözlerden kaçmasını sağlasa da oyun içerisindeki önemi çok yüksek.

Etkisi: %100 Can Artışı

İlk Yardım Kiti

Adrenalin Şırıngasıİlk Yardım Kiti
İlk Yardım Kiti

İlk Yardım Kiti, aşırı fazla olmasa da yine orta derecelerde bulabileceğiniz önemli bir sağlık eşyasıdır. PUBG Mobile oyununda bu eşya bulunduğu zaman göz ardı edilemez.

Etkisi: %75 Can Artışı

Ağrı Kesiciler

Ağrı Kesiciler
Ağrı Kesiciler

Ağrı kesici oyunda çok bulabileceğiniz bir sağlık eşyasıdır. Canınız %75’in altındaysa her kullanmanızda canınızı bir miktar yükseltecek. Eğer canınız %75’i geçtiyse etkisini daha çok göreceksiniz.

Etkisi: 60 HP Yükseltir.

Enerji İçeceği

Enerji İçeceği
Enerji İçeceği

Enerji İçeceği, yalnızca verdiği can değeri değil aynı zamanda verdiği enerji ile de çok önemli bir sağlık eşyasıdır.

Etkisi: 40 HP Yükseltir.

Bandaj

Bandaj
Bandaj

Bandaj, PUBG Mobile oyununda en çok bulabileceğiniz sağlık eşyasıdır. Oldukça yaygın olmasının yanında can değerlerinizi az da olsa yükseltmesi işinize yarayacak.

Etkisi: 10 HP Yükseltir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
37 okunma
okunma3510
0 yorum