PUBG Mobile San Martin Bölgesi Rehberi

PUBG Mobile San Martin Bölgesi Rehberi

PUBG Mobile San Martin Bölgesi hangi haritada ve nerede gibi soruları detaylıca cevaplıyoruz. Her hafta değişen PUBG Mobile görevleri oyunculara san martin haritası hakkında detaylı bilgi sahibi yapmamıza sebep oluyor. Dünyada ve ülkemizde milyonlarca oyuncusu bulunan efsane yapımın bu tip görevler ile oyuncularını ödüllendirmesi her ne kadar kolay gibi görünse’de böyle görevleri yapabilmek için bilgilere ihtiyaç duyabiliyoruz.

PUBG Mobile San Martin Hangi Haritada gibi soruları sitelerde aramak yerine tüm merak edilen bilgileri en açık şekliyle bir araya getirmeyi tercih ettik. Bu bölge her ne kadar görev için ziyaret edilse’de içerisinde bulunurluğu fazla olduğu ekipman ve silah zenginliği ile stratejik öneminin’de fazla olduğu bir yer.

PUBG Mobile oyuncuları kendi görevlerini yaptıktan sonra bu görev bitene kadar bu bölgeden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz. Neredeyse her oyuncu görev için bu bölgeye ineceği için sıcak çatışmalar fazlalaşıyor.

Sizin bizlere sık sorduğu PUBG Mobile soruları arasında yer alan San Martin Nerede sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile San Martin Bölgesi

PUBG Mobile San Martin bölgesi hakkında oyuncuların en çok merak ettiği soruları yanıtlıyoruz. Her hafta düzenli görev listesinde adını bulunduran San Martin ayrıca PUBG Mobile oyunundaki haritası oldukça popüler.

Aşağıda San Martin nerede ve hangi haritada sorusu cevaplarını en açık ve net haliyle güncel olarak okuyabilirsiniz.

Hangi Haritada?

PUBG Mobile San Martin Bölgesi Hangi Haritada Sorunun Cevabı: Miramar.

PUBG Mobile San Martin Hangi Haritada
PUBG Mobile San Martin Hangi Haritada

PUBG Mobile Miramar haritasında bulunan San Martin bölgesi yalnızca görevleri yapmak için değil aynı zamanda stratejik konumunun önemli olduğu bir yerde konuşlanmıştır.

Nerede?

PUBG Mobile San Martin Nerede sorusunun cevabı olarak aşağıda Mirimar haritasındaki bölgeyi sizlere görsel ile gösteriyoruz.

PUBG Mobile San Martin Nerede
PUBG Mobile San Martin Nerede

PUBG Mobile San Martin nerede ve hangi haritada gibi oyuncuların en çok merak ettikleri soruları kısaca yanıtladık. Bize destek olmak için aşağıdan beğenebilir ve kısa yorum yapabilirsiniz.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. mert dedi ki:

  Bilgiler için teşekkür ediyorum.

 2. Zeki dedi ki:

  BGT2 – 3TSS – WXBZ – Q8EA

  Abi bu epinin şifresini atarmısın

 3. Yusuf dedi ki:

  Abi banada at 20000 za seni seviyorum Facebook Instagram var paylaştım ikindede oyun ismim KARAbela556g