PUBG Mobile Satıldı mı? (Proxima Beta)

 PUBG Mobile Satıldı mı? (Proxima Beta)
Okunuyor PUBG Mobile Satıldı mı? (Proxima Beta)

PUBG Mobile uygulama mağazalarından Proxima Beta hesabıyla sunulmaya başladığından beri satıldı mı? soruları çok artmaya başladı. Konuyu sizler için araştırdık ve oyunun satılıp satılmadığını öğrendik. Tüm gelişmeleri güncel olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Tencent Games tarafından geliştirilen ve sunulan dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile bir süredir uygulama mağazası üzerinden Proxima Beta hesabından sunuluyor. Oyuna giriş yaparken hala Tencent Games logosunun yer alması ve resmi sitenin açıklamalarında Tencent Games imzası olması oyununun satılmadığını işaret ediyor. Fakat oyunu bizlere sunan hesaba baktığımız zaman Proxima Beta ismini görünce satıldı mı? sorusunu sormadan da yapamıyoruz.

PUBG Mobile Satıldı mı?

PUBG Mobile satılmadı hala Tencent Games şirketine ait bir oyun, Proxima Beta isimli şirkette Singapur merkezli ve Tencent Games şirketinin bir alt şirketidir. Yani PUBG Mobile hala aynı elde bulunuyor. Oyuncular uygulama mağazalarında farklı bir paylaşımcı isim duyunca oyunun doğal olarak satıldığını düşünebilirler. Fakat böylesine popüler ve büyük bir oyun satılsa bu haberi duymayan kalmazdı. Araştırmalarımıza göre Proxima Beta isimli şirket Tencetn Games’in alt bir şirketidir.

Yaklaşık 2 yıldır ismi dolandırıcılıkla anılan bu şirketle ilgili hala şikayetler devam ediyor. Google Proxima Beta tarafından Google Play Store hesapları adına otomatik olarak para çekildiği yönünde çok fazla şikayet bulunmaktadır. Geçtiğimiz zamanlarda da Proxima Beta yine PUBG Mobile oyuncularının hesaplarından izinleri dahili olmadan paralar çekmiş ve ciddi şikayetler almıştı, hala bu durum devam ediyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın