PUBG Mobile Satılık Hesap (Sat – Al) Ucuz

 PUBG Mobile Satılık Hesap (Sat – Al) Ucuz
Okunuyor PUBG Mobile Satılık Hesap (Sat – Al) Ucuz

PUBG Mobile Satılık Hesap adı altında ucuz fiyatlara sat ve al etkinliğimiz başladı. Hem hesap satan hem de hesap alan oyuncular bu sayede çok fazla kazanacak. PUBG Mobile Satılık Hesap arayanlar veya hesap satmak isteyenler düzenlenen bu etkinlik sayesinde daha fazla kazanç elde edebilecekler. Detayları aşağıda aktarıyoruz.

PUBG Mobile Satılık Hesap Etkinliği

PUBG Mobile Satılık Hesap için düzenlediğimiz etkinlikten herkes yararlanabilir. Örneğin hesabınızı 100 TL’ye satıyorsunuz. Biz bu hesap için 25 – 50 TL arası bütçeyi karşılıyoruz ve hesabı alacak olan oyuncu daha ucuza almış oluyor. Sattığınız hesaplar bu sayede daha hızlı bir şekilde satılabilir. Veya PUBG Mobile oyununda daha ucuz bir şekilde hesap satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile Satılık Hesap için düzenlediğimiz bu etkinlik hiç bir sponsorun dahilinde yapılmamaktadır. Bütçesi olmayan oyunculara yardım olması maksadıyla kendi cebimizden karşılayacağız.

Satmak istediğiniz veya almak istediğiniz hesaplara ait bilgileri yorum olarak yazın.

PUBG Mobile Satılık Hesap
PUBG Mobile Satılık Hesap

PUBG Mobile Ucuz Satılık Hesap

PUBG Mobile Ucuz Satılık Hesap için ücretinin yarısını bizim karşılayacağımız hesaplara ait bilgiler buradan paylaşılacak.

Eğer satmak istediğiniz veya almak istediğiniz hesaplar varsa onlara ait bilgileri yorum olarak yazmanız gerekiyor. Bu sayede PUBG Mobile hesap satışı yaparken daha hızlı ve yüksek kar elde edebilir, hesap alırken de yarı fiyatı ucuza alabilirsiniz. Hem hesap satan hem de hesap alan oyuncuların yararlarını düşünerek hazırlanmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın