PUBG Mobile Sekmeme Ayarı 2021

 PUBG Mobile Sekmeme Ayarı 2021
Okunuyor PUBG Mobile Sekmeme Ayarı 2021

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı arayanlara 2021 yılına özel ayarları sunuyoruz. Böylelikle silahlarınız sekmeden düşmanları kolay öldürebileceksiniz. 2021 Yılına girdiğimiz andan itibaren yeni sezon hazırlıkları için gelen güncellemeler ile ayarlarda değişikliklere gidildi. Yeni sezon ayarlarında PUBG Mobile Sekmeme Ayarı sayesinde atışlarınız daha kolay hedeflerini bulacak.

Oyun içerisindeki hiç bir atışınızda silah sekmeyecek. Bu sayede rakipleri tam 12’den rahatlıkla vurabileceksiniz. PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarında bir rakibe ilk atışı yaparken doğru bir şekilde vurmak çok önem taşıyor. Aksi halde rakibin sizi fark edip saldırıya geçmesi, sizi daha zor bir duruma düşürecektir. PUBG Mobile Sekmeme Ayarları dünya genelinde profesyonel oyuncuların kullandığı ayarlardan esinlenilmiştir. Silah tepkimesini en aza indirerek devamlı ateş halinde rakibi en iyi şekilde zarara uğratmanızı sağlayacak.

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı (2021)

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı, 2021 için özel olarak hazırlanmış ayarlardan oluşmaktadır. Aşağıda verdiğimiz ayarlar sayesinde oyun içerisinde silahla atış yaptığınız zaman sekmediği için hedefe doğru daha rahat vuruşlar yapabileceksiniz. Oyun içerisinde herhangi bir silahla hedefe ateş veya seri ateş durumlarınızda silahın tepkimesini en aza indirmeyi amaçlar. Bu sayede ateş ettiğiniz hedefi en doğru ve en iyi şekilde vurabilirsiniz. PUBG Mobile Sekmeme Ayarı dünya genelindeki profesyonel oyuncuların tercih ettiği ve kullandığı ayarlardır.

Her güncellemenin takip edilip iyi analiz edilmesiyle ayarlarda değişiklikler görülebilir. 2020 yıldaki en son sürüm göz önüne alınarak sizin için işinize yarayacak ayarları hazırladık. Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile Sekmeme Ayarları güncellemeler sonrasında değişebilir. Her güncellemenin ardından buraya gelerek ayarlarınızı güncellemeyi unutmayın.

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı
PUBG Mobile Sekmeme Ayarı
Kamera Hassasiyeti (Serbest B.)
3.Şahıs Kamerası %40Kamera %40
1.Şahıs Kamerası %34

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı

Kamera Hassasiyeti
3.Şahıs Dürbünsüz %341.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %18
3x Dürbün %124x ACOG Dürbün %8
6x Dürbün %58x Dürbün %4

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı

Ateş Etme Animasyonu Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %351.Şahıs Dürbünsüz %30
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %18
3x Dürbün %124x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %48x Dürbün %4

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı

Jiroskop Hassasiyeti
3. Şahıs Dürbünsüz %381.Şahıs Dürbünsüz %38
Lazer, Holografik N. %302x Dürbün %20
3x Dürbün %504x ACOG Dürbün %7
6x Dürbün %58x Dürbün %4

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı

PUBG Mobile Sekmeme Ayarı için verilen tüm ayarlar güncellenmeye devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın