e
sv

PUBG Mobile Sekmeme Config 2.5 İndir (2023)

2510 Okunma — 16 Mart 2023 07:00
PUBG Mobile Sekmeme Config 2.5 İndir (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Sekmeme Config 2.5 İndir için paylaştığımız bağlantılar da 32 Bit veya 64 Bit için İndirme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede APK dosyaları haricinde Emülatör cihazlar için de kullanıma sunulmaya başlamıştır. Dünyanın en çok sevilen ve oynanan hayatta kalma oyununa geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme geldi. Gelen güncellemenin ardından 2.5 sürümü ile birlikte artık Sekmeme Config dosyalarının da yenilenmesi gerekiyor. Eski sürüme ait dosyalar artık yeni güncellemeyle birlikte çalışmamaktadır. Bu yüzden PUBG Mobile oyuncuları Sekmeme Config için yeni 2.5 sürüme uyumlu dosyaları araştırıp bulmaları ve indirmeleri gerekmektedir. Oyunu bilgisayar (PC) üzerinden oynayan oyuncular için 32 Bit ve 64 Bit gibi seçenekleri de sunuyoruz. Bu sayede her cihazda çalışacak bir dosya sizlerle.

PUBG Mobile Sekmeme Config 2.5 İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config araştırması içerisindeki oyuncular 2023 yılındaki son güncelleme olan 2.5 versiyonuna özel dosyaları aramaktalar. Daha önceki sürümler için paylaşılan dosyalar işinize yaramayacaktır. Oyun içerisinde düşmanları öldürmeye çalışırken nişangahı düşmana doğrultup ateş ettiğinizde her mermi silahınızdan ateşlenirken bir tepme yapar. Bu silah tepmesinin ardından nişangahı yine rakibe denk getirip bir sonraki mermiyi ateşlemeniz gerekmektedir. İşte PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config dosyası da siz düşmanı hedef alarak bir atış attığınızda bu geri tepme oranını düşürmektedir. Böylelikle her silahınızı düşmana ateşlediğinizde nişangah kaymasını engeller ve düşmanı daha rahat bir şekilde tam isabet vurabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir
PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile oyununda silahlarınızın sekmemesini sağlayacak bu dosyalar sonradan hazırlanılmaktadır. Gerçek oyun dosyaları ayrıştırılarak elde edilen bu dosyaların içerisindeki ayarlar tekrar düzenlenir. Daha sonrasında oyuncuların değiştiremeyecekleri bu ayarların değiştirilerek silahların geri tepme oranları %0’a kadar indirilir. PUBG Mobile Sekmeme Config kullandığınız zaman bu durum hile olarak algılanmaz. Yani otomatik bir şekilde tespit edilip ceza yiyemezsiniz. Fakat rakip oyuncuların sizi şikayet etmesi üzerine ban yeme olasılığınız yüksektir. Konuyla ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config Nasıl İndirilir? ve Kurulur?;

 1. Yukarıda verilen “PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config APK İndir” butonuna basarak dosyayı indirin.
 2. Dosyanın içerisindeki “game_patch_2.5pak” dosyasını kopyalayın,
 3. Tekrar RAR üzerinden aşağıdaki adımları takip edin,
 4. Android >
 5. Data >
 6. com.tencent.ig >
 7. Files >
 8. UE4Game >
 9. ShadowTrackerExtra >
 10. ShadowTrackerExtra >
 11. Saved >
 12. Paks >
 13. Kopyaladığınız dosyayı buraya yapıştırın ve Değiştir deyin.
 14. PUBG Mobile oyununa giriş yapabilirsiniz, keyifli oyunlar.

PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config 32 Bit İndir

PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config için yukarıda verilen bağlantılar içerisinde 32 bit indir seçeneğini de desteklemektedir. 32-Bit işlemciler 1990’lı yılların başından sonuna kadarki süreç içerisinde yaygın olarak kullanılan işlemci mimarisidir. Bu zaman dilimi içerisinde Intel Pentium ve AMD işlemcilerin tamamı 32-Bit’lik işlemcilerden oluşuyordu. 32-Bit işlemciler 32 bit’lik veri ünitesi genişliğine sahiptir. Bu nedenle bilgisayarlarda kullanılacak olan işletim sistemlerinden yazılımlara kadar her şey o zamanlar için 32 bit temeli düşünülerek hazırlanıyordu.  Daha sonradan çıkan 64-Bit mimarisiyle birlikte yeni nesil bilgisayarların neredeyse tamamı içerisinde 64-bit’lik işlemcilere yer verilmeye başlanmıştır.

PUBG Mobile 2.5 Sekmeme Config 64 Bit İndir

64-Bit işlemci 64 bit veri genişliği ünitesine sahip olan işlemcilerdir. IBM’in ürettiği IBM 7030 Stretch ilk defa bundan yıllar önce 64-Bit mimarili işlemcileri kullanan süper  bilgisayarlardan biridir. 64-Bit’in ilk kullanımı 1961 yılına kadar dayanıyor olmasına karşın ev bilgisayarları içerisinde bu işlemcileri kullanmamız 2000’li yılların başlarında gerçekleşmiştir.

2000’li yılların başında 64-Bit’lik işlemcilerin kullanılmaya başlamasıyla birlikte Microsoft, Windows XP’nin 64-Bit için olan sürümünü yayınlamış ve ardından geliştiriciler yeni yazılımları 64-Bit mimarisi üzerine konumlandırmıştır. Çok çekirdekli yapısı ve ev kullanıcılarına sunmuş olduğu yüksek performansı nedeniyle özellikle son 10 yıl içerisinde 64-bit işlemcilerin sayısı her geçen gün biraz daha artmış ve pazarın lideri haline gelmiştir. Bugün, 32-bit işlemciler artık güçlükle bulunurken istenilen 64-bitlik işlemciler kolaylıkla bulunabilmektedir.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Sekmeme Config 2.5 İndir (2023)