PUBG Mobile Sekmeme Config İndir (2021)

 PUBG Mobile Sekmeme Config İndir (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Sekmeme Config İndir (2021)

PUBG Mobile Sekmeme Config arayan oyun severler için 2021 yılına ait Android ve İOS platformları harici Bilgisayar (PC) cihazlarında da çalışan APK dosyalarına ait indir bağlantılarını paylaşıyoruz. 1.4 ve son sürüm güncel dosyaları içermektedir. Popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile oyununda düşmanları daha kolay öldürmenizi sağlayacak olan sekmeme config dosyaları oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. 2021 yılı boyunca sizlere iPhone cihazlar için İOS işletim sistemli dosyalarını ve Android cihazlar için de APK dosyalarıyla ilgili güncel bilgileri paylaşacağız. Aynı zamanda merak ettiğiniz sorularınızı da buradan cevaplayacağız.

PUBG Mobile Sekmeme Config Nedir?

PUBG Mobile oyununda hemen hemen herkes tarafından kullanılan Sekmeme Config isimli dosyalar oyun ayarlarını düzenlemenizi sağlar. Her çevrim içi FPS oyununda olduğu gibi bu oyunda da ayarların düzeltilebilmesi oyuncular tarafından mümkün kılınmıştır. Buradaki ayarlarınızı ve burada yer almayan oyun ayarlarınızı en doğru şekilde kullanabilmeniz için sekmeme config dosyaları kullanılmaktadır.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

Türkiye’deki oyuncuların çoğu PUBG Mobile Sekmeme Config İndir şeklinde aramalar yaptıkları için sizlere bu içeriği hazırladık. Yurt dışındaki yabancı kaynaklar ülkemizde hayatta kalma oyununun çok popüler olarak oynandığını biliyorlar. Şimdilerde PUBG Mobile: Serüven ismiyle uygulama mağazaların da yer alan oyunla ilgili aranan çeşitli dosyalar hakkında bir çalışmalar düzenleniyor.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndie
PUBG Mobile Sekmeme Config İndie

PUBG Mobile Sekmeme Config için oluşturulan sitelerle oyuncuların bu dosyaları indirilebilmeleri sağlanmaktadır. Aslında amaç düzenlenmiş illegal dosyaları indirtmek. Bu tür dosyaların içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Eğer bu bahsedilen Config dosyaların gerçek versiyonlarını arıyorsanız nasıl bulabileceğinizi aşağıda sizlere anlattık. İOS ve APK işletim sistemleriyle çalışan telefonlarınızda veya Bilgisayar üzerinden Emülatör ile oyuna girenler için paylaşılmıştır.

PUBG Mobile Sekmeme Config 1.4 İOS (iPhone)

PUBG Mobile Sekmeme Config 1.4 dosyasını İOS cihazlarınız için kullanmak isteyen iPhone kullanıcıları oldukça dikkatli olmaları gerekiyor. İşletim sisteminden dolayı bu tür dosyaları düzenlemek oldukça zor. Fakat yine de piyasa da dolaşan bir kaç dosyanın içerisinde yukarıda anlattığımız gibi zararlı yazılımlar olduğunu gördük. Bu yüzden oldukça dikkatli olmanızda fayda var.

PUBG Mobile Sekmeme Config 1.4 APK (Android)

Şimdi de PUBG Mobile Sekmeme Config 1.4 APK olarak arayanlar için bir öneride bulunmak istiyoruz. Öneriden ziyada bir uyarı olarak da görebilirsiniz. Çünkü şuanda ülkemizde bir birinden farklı yüzlerce dosya dolaşıyor. Sosyal medya hesaplarından gördüğünüz videolardaki gibi bir silah sekmemesi işlemini gerçekleştirebilmek adına bu tür dosyaları aramanız normal. Fakat bunun sonuçları düşündüğünüz gibi hafif olmayacaktır.

PUBG Mobile Sekmeme Config Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Sekmeme Config yapabilmek için adımları aşağıda sizlere anlattık. Eğer eksiksiz ve doğru bir şekilde uygularsanız sekmeme config işlemini başarıyla gerçekleştirir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 2021 yılında güncel dosyalara sahip olduğunuzdan emin olun.

PUBG Mobile Sekmeme Config
PUBG Mobile Sekmeme Config
 • Güncel dosyaları cihazınıza indirin,
 • Aşağıda verdiğimiz konuma dosyaları yükleyin,
 • Oyuna giriş yapıp kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyası 2021

PUBG Mobile Config Dosyası 2021 için önerilen kurulum şekli aşağıdaki gibidir. Aksi halde doğru kurulamazsa çalışmayacaktır.

 1. Yukarıda verilen “PUBG Mobile Config İndir” butonuna basarak dosyayı indirin.
 2. Dosyanın içerisindeki “game_patch_1.4.0.15151.pak” dosyasını kopyalayın,
 3. Tekrar RAR üzerinden aşağıdaki adımları takip edin,
 4. Android >
 5. Data >
 6. com.tencent.ig >
 7. Files >
 8. UE4Game >
 9. ShadowTrackerExtra >
 10. ShadowTrackerExtra >
 11. Saved >
 12. Paks >
 13. Kopyaladığınız dosyayı buraya yapıştırın ve Değiştir deyin.
 14. PUBG Mobile oyununa giriş yapabilirsiniz, keyifli oyunlar.

PUBG Mobile Sekmeme Config Ban Sebebi mi?

PUBG Mobile Sekmeme Config Ban Sebebi mi? bunu kullanmak isteyen oyuncuların en çok sordukları soruların başında geliyor. Oyundaki rekabet ortamını bozduğu için ban yiyebileceğiniz yönünde ciddi iddialar var fakat konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Oyundaki ayarları düzenleyebiliyoruz bu yüzden bu dosyalar otomatik olarak ban yemenizi sağlamaz. Fakat rakip oyunculardan alacağınız şikayetler sonrasında “PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı” gibi bir şeyle karşılaşabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,589 okunma
okunma2004
1 yorum