e
sv

PUBG Mobile Ses Sorunu (2022) Çözümü

1946 Okunma — 02 Ocak 2022 18:00
PUBG Mobile Ses Yankı Yankı Sorunu (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Ses Sorunu için hazırladığımız 2022 yılına özel çözümler sayesinde oyunda yaşadığınız tüm ses problemlerini çözüme kavuşturacaksınız. Ses gelmemesi, kötü gelmesi veya kopma gibi sorunlarınızı en basit yöntemlerle çözme işlemlerinizi anlatıyoruz.

PUBG Mobile Ses Sorunu yaşayanlar için 2022 yılındaki güncel çözüm yöntemini anlatıyoruz. Oyun içi yaşadığınız ses sorunlarından kurtulacaksınız. Oyun içerisinde takım arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla konuşmayı sağlayan veya maç içerisinde silah, ayak sesi gibi hayati önemler taşıyan seslerin gelmemesi, kopması durumlarında çözümünü anlatacağız.

2022 yılında yapılan son güncelleme sonrasında PUBG Mobile oyuncularının sık karşılaşmaya başladığı ses sorunu ile ilgili araştırmalar yaptık. Öncelikle oyuncuların sorunlarını tespit ettik ve bunların çözüm yollarını bir araya getirdik. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Ses Sorunu

PUBG Mobile Ses Sorunu, oldukça can sıkan ve oyuncuları kötü etkileyen bir hata. Maç sırasında rakibin ayak sesleri veya sesli mesajlaşma gibi oyun içi sesleri duyamamak oyuncular için dezavantaja dönüşüyor. Bu ciddi sorunu yaşayan oyuncular aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayarak çözüme kavuşabilirler.

PUBG Mobile Ses Sorunu
PUBG Mobile Ses Sorunu

Oyun dosyalarından kaynaklandığını düşündüğümüz ses sorunu ile ilgili PUBG Mobile teknik destek ekibine yardım talepleri oluşturduk. Fakat bu yardım isteklerimiz karşılıksız bırakıldı. Bizde hatayı çözebilmek için deneme ve yanılma yöntemini kullanarak sonunda hatanın nasıl çözüleceğini bulduk.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hesap Silme (2021)

PUBG Mobile Ses Sorunu Şikayetleri

PUBG Mobile Ses Sorunu ile karşılaşan oyuncular PC, Emülatör, Android ve İOS mobil telefonlar’da sorunu yaşadıklarını görüyoruz. Yani oyunu çalıştırabilen her cihazda bu hatalar görülebiliyor. Bu durumda sorun cihazlardan kaynaklı olmadığı anlaşılıyor. Oyun içerisinde bazı karışıklıklar ve dosyalarda görülen hataların PUBG Mobile oyununda ses sorunu olarak ortaya çıktığını tespit ettik.

PUBG Mobile Ses Sorunu Çözümü 2022

PUBG Mobile Ses Sorunu, aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemini uygulayarak 2022 yılında bu hatadan tamamen kurtulabilirsiniz. Bu sorunu ortadan kaldıracak bir kaç farklı çözüm yöntemi bulunmaktadır. Fakat biz sizlere en hızlı ve kesin çözüm yöntemini öncelikle anlatmaya karar verdik.

PUBG Mobile Ses Sorunu Çözümü:

 • Oyuna giriş yapın,
 • Oyna butonuna basın ve sunucu seçeneğini Kuzey Amerika olarak işaretleyin,
 • Bir oda kurun ve maça girmek istediğiniz arkadaşları kurduğunuz odaya çağırın,
 • Arkadaşlarınız kurduğu odaya siz gitmeyin,
 • Arkadaşlarınız odanıza gelince sunucu seçeneğini Avrupa olarak değiştirin,
 • Maça giriş yapabilirsiniz,

Yukarıdaki adımları uygulayarak sorunu geçici olarak çözebilirsiniz. Sorununun tamamen çözülmesi için gelecek güncellemeyi beklemeniz gerekecek. Oyundan kaynaklı olduğu için yine oyun içi bazı yöntemlerle geçici çözümler üretilmektedir. Fakat kalıcı bir çözüm için şuanda bir şey yapamıyoruz. PUBG Mobile Ses Sorunu devam edenler yorum olarak şikayetlerini bildirebilirler.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Club Open 2021 Kayıt Ol

PUBG Mobile Ses Sorunu Videolu Çözüm

YouTube video
PUBG Mobile Ses Sorunu

PUBG Mobile Ses Sorunu ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Yukarıdaki video bir oyuncu tarafından çekilmiş güncel çözüm yöntemini anlatıyor. Uygulamaları olarak izleyerek deneyebilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Ses Sorunu (2022) Çözümü