PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı

 PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı
Okunuyor PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı yapmak isteyenler için özelliği açıklıyoruz. Bu özelliği bilmeyenler için ne işe yarar ve nasıl yapılır? sorusunun cevaplarını’da paylaştık. Milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun en popüler hayatta kalma oyunu gelişmeye devam ediyor. PUBG Mobile Silah Arkadaşları Özelliği oyuna yeni eklenen bir özellik değil. Fakat diğer çevrim içi oyunculu oyunlardan daha farklı bir sistem getirerek acemi oyuncuları eğitmeyi başardı. Bu özellik sistemi farklı oyunlarda’da kullanılacağına eminiz.

Büyük bir oyun olabilmek için çok oyuncunuzun olması yetersiz kalıyor. Bu oyuncuları elinizde tutabilmek için başarılı güncellemeler yapmalısınız. Bu sayede hem elinizdeki kitle oynamaya devam eder hemde yeni oyuncuları çekmeyi başarırsınız. PUBG Mobile geliştiricileri’de tam olarak bunu başarıyor. Oyuncuların nelere ihtiyaç duyduklarını ve neler istediklerini güzel tespit ediyorlar. Ve onları oyuna eklerken farklı bir tarz yaratıyorlar. PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı olarak oyuncuların anlattığı sistem’de bunun bir kanıtı.

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı, oyuna yeni başlayan acemi oyuncuları eğitmek maksadıyla oyuna eklenen bir özelliktir. Bu özellik ile oyunda deneyim sahibi olan başarılı oyuncular acemi oyunculara eğitim verirler. Bu sayede yeni oyuncular basitleştirilmiş eğitimlerden ziyada oyunu bilen oyunculardan bire bir eğitim alırlar.

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile düşündüğü ve geliştirdiği bu özellik oldukça taktir topladı. Büyük çevrim içi oyunlarda yeni oyunculara verdikleri eğitimler ilerleyen zamanlarda bu tarzda değişeceğini düşünüyoruz.

Oyundayken, bekleme ekranında orduda’ki kardeşler şeklinde arkadaş listesinin altında bulunan butona tıklayın. Sonrasında oyun özelliği kullanabilmeniz için sizi yönlendirecek.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Silah Arkadaşları Sistemi Nedir?

Burada acemi oyunculara eğitim verecek oyuncuların en az Altın 4 derecesinde olmaları gerekiyor. Yardım ettiğiniz oyuncuların performanslarına göre eğitim veren oyuncular’da ödüllendirilecek. Aynı zamanda bu ödüller arasında özel bir kalıcı unvan’da bulunuyor. PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı Emektar olarak Kaydol bu sayede hem acemi oyuncuların oyunu daha hızlı öğrenmesini sağlıyor, hemde iyi oyuncuların ödüller kazanmasını.

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı

PUBG Mobile Silah Arkadaşları Maçı ile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın