PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi 2021

 PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi 2021
Okunuyor PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi 2021

PUBG Mobile UC Hilesi 2021 yılında bedava olarak sınırsız yapmak isteyen oyuncular için araştırıldı. APK dosyaları olmadan gerçek link gibi merak edilenler. 2021 yılı boyunca PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi hakkında oyuncuların en çok merak ettikleri ve sordukları soruları yanıtlayacağız. Sözde bedava olarak verdikleri iddia edilen UC Hilesi yalanlarını deşifre ediyoruz. Amacımız tüm oyuncuları bilgilendirerek onların güvenliklerini sağlamak.

Dünya üzerinde en popüler mobil hayatta kalma oyununun Türkiye sunucusu açıldığı günden bu güne kadar oyuncular bu tür hileler yapmaya çalışıyorlar. “Çinliler 2 ayda oyun yapmış, Türkler 20 dakika da hilesini bulmuş.” oyuncuların atasözü ve deyimleri de belki gelecekte bir kitap olabilir. Fakat bunlar doğru olmasa da gerçekler olarak nitelendiriliyor. Çinli oyun geliştiricisi Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile oyunu içerisinde PUBG Mobile UC Hilesi yapabilmeyi buldunuz bir de sınırsız olanını istiyorsunuz. Gerçekten şaka gibi bir durum fakat bunlara inanılıyor.

PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi

2021 yılı içerisinde yabancı kaynaklar tarafından açılan siteler ve sayfaların olduğunu görüyoruz. Bu yabancı kaynaklar yarım Türkçeleri ile oluşturdukları sitelerde PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi yapabileceğinizi iddia ediyor. Koskoca sunucularla ve güvenlik duvarlarıyla çevirili bir sistemi girdiğiniz bir sitenin basit scripti sayesinde delebileceğinize lütfen inanmayın.

PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi
PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi

Oyuncuların zeka seviyesini aşağılayan bu dolandırıcılık yöntemi sektöre hakim olmayanların inanabileceği türden. İlk olarak bir alan adı alıyorlar ve hazır scriptleri kuruyorlar. Oyuncular bu siteye girdikleri zaman sözde PUBG Mobile UC Hilesi yapacaklarını, pardon düzeltelim “Sınırsız” olarak yapabileceklerine inanarak kullanıcı adı bilgisini giriyor ve almak istediği UC miktarını yazıyor. Sistem de sizden aldığı kullanıcı adı bilgisi ve uc miktarını alarak yeni görsellerle süsleyip karşınıza yüklenmeye hazırmış gibi hikayelerle gösteriyor.

Oyuncular da “AA Sistem Çalışıyor” diyerek sitenin sizden istediği adımları uyguluyorsunuz. Genellikle bu adımlar yabancı kaynaklarda APK dosyalarından oluşmaktadır. Diyoruz ya bu yabancılar harbi dolandırıcı. Önce oyuncuların ilgisini çekecek bir illegal yol buluyor, sonra onlara bunu yapabileceklerini gösteriyor ve en son güvenlerini kazanıp dolandırıyor.

PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi – 2021 için tek yapabileceğiniz bunlardan uzak durmak olacak. Sizlere verdikleri gerçek bağlantılar aslında birer yalandan ibaret. Cihazlarınıza bu dosyaları kurarak kişisel bilgileriniz çalınmasına sebep olabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın