PUBG Mobile Skin Hilesi 2020

PUBG Mobile Skin Hilesi ile 2020 yılında hem silah hemde kıyafet kostümlerini ücretsiz yapın. Güncel sürümü hakkında incelememizin detayları burada paylaşıldı. Ayrıca sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yine bizlere bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Skin Hilesi olarak bilinen kostüm hilelerinin ardı arkası kesilmiyor. Herhangi bir ekstra program indirmeden yalnızca oyunun düzeltilmiş APK dosyaları ile hilenin olabildiği iddia ediliyor. Bizde tüm oyuncular için yaptığımız araştırma sonuçlarını duyuracağız.

PUBG Mobile Skin Hilesi

PUBG Mobile Skin Hilesi, oyun içerisinde UC veya oyun içi para ile satılan yüzlerce silah, araba ve kıyafet kostümlerini ücretsiz olarak alınmasını sağlayan hile türüdür. 2020 yılında sık paylaşılmaya başlayan Skin Hilesi ile ilgili bir araştırma yaptık.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Skin Hilesi
PUBG Mobile Skin Hilesi

Araştırmamıza ait tüm detayları aşağıda bulacaksınız. Yaptığımız uyarılar ve öneriler ile sizin güvenliğinizi sağlayacak çok önemli bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca oyuncular tarafından konuyla ilgili sık sorulan soruları’da cevaplıyoruz.

PUBG Mobile Skin Hilesi İndir

PUBG Mobile Skin Hilesi İndir adı altında paylaşılan dosyaların sayılarında çok fazla artışlar tespit edildi. 2020 yılında önemli iddialar ile oyunculara sunulan bu dosyalar aslında çok farklı bir amaca hizmet ediyor. PUBG Mobile Skin Hilesi olarak sunulan APK dosyalarının aslında sahte olduğunu görüyoruz. Oyunda böyle bir hile bulunmamaktadır.

PUBG Mobile Skin Hilesi İndir
PUBG Mobile Skin Hilesi İndir

Yabancı kaynaklardan yayılan bu dosyaların çok kötü bir amacı bulunuyor. Kostüm Hilesi diyerek dağıttıkları dosyalarda bulunan zararlı yazılımlar güvenliğinizi zedeleyecek. Banka hesap bilgileri başta olmak üzere cihazdaki tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bundan dolayı PUBG Mobile Skin Hilesi gibi her türlü illegal dosyadan uzak durmanızı öneriyoruz. Çalışmayan hileleri çalışır gibi gösterip oyuncuları dolandıran bu tuzağa düşmeyin.

Reklam Alanı

PUBG Mobile Nedir?

PUBG mobile (ya da İngilizce ismiyle PUBG Mobile), PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli mücadeleci First Person Shooter oyunun mobil versiyonu. Oyun, bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte. Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. PUBG, şimdilik bilgisayar ve mobil sürümüne sahip. Oyun konsolları için de yakın zamanda piyasaya sürüleceği, gelen haberler arasında. 

Oyuncular, PUBG ve PUBG Mobil oyunlarında ustalaşıp zirveye erişebilmek için pek çok yöntem deneyerek kıyasıya mücadele ediyor. Bu sıradışı ve sıcak çatışma alanının dışındayken de tüm oyuncular, PUBG mobile ile ilgili internette araştırma yaparak, hileleri ve oyunla ilgili ipuçlarını öğrenmeye çalışıyor. PUBG’nin mobil sürümüyle ilgili öğrenilmesi gereken şeyler, yalnızca oyunda nasıl hareket edilmesi değil, aksine oyunu en verimli hangi şekilde ve nasıl oynayabileceğiniz. Bu nedenle, oyunu çıkartan Tencent isimli şirket, gerek oyun deneyimini iyileştirmek, gerekse de ürün çeşitliliğini artırabilmek için oyunculara pek çok seçenek sunuyor.

PUBG Mobile Skin Hilesi ile ilgili 2020 yılına ait güncel bilgiler paylaşılmaya devam edilecek. Aynı zamanda içeriğimizi güncel tutarak en doğru bilgileri alacaksınız. Konu hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

9
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.