PUBG Mobile Sosnovka Askeri Üssü Nerede?

 PUBG Mobile Sosnovka Askeri Üssü Nerede?
Okunuyor PUBG Mobile Sosnovka Askeri Üssü Nerede?

PUBG Mobile Sosnovka Askeri Üssü Nerede? en merak edilen soruların başında gelmektedir. 2022 yılında oyuncuların cevaplarını araştırdıkları bu özel soruyu sizler için tüm ayrıntısıyla anlatmaya çalıştık. Görev yapmak isteyenlerin işine yarayacak bu bilgiler güncellenmeye devam edilecektir.

PUBG Sosnovka Askeri Üssü neresidir ve nerede gibi tüm merak edilen soruların cevaplarının yanı sıra PUBG Mobile Sosnovka Askeri Üssü hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Ülkemizde ve Dünyada PUBG Mobil oynayan sayısı milyonları geçiyor, oynayanların bildiği gibi oyuncuların birinci olabilme hırsı, silah mühimmatı ve zırh gibi sizi birinciliğe taşıyacak çoğu ekipmana oyunun erken safhalarında Sosnovka Askeri Üssünden temin edebiliyorsunuz.

PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi
PUBG Mobil Sosnovka Askeri Üssü

Yüksek seviyeli silah, zırh, kask ve sağlık ekipmanlarının bol bulunduğu Sosnovka Askeri Üssünde rekabette oldukça fazla oluyor. Buraya girip güzel ekipmanlar toplayıp sağ bir şekilde haritanın farklı yerlerine doğru avcılığa çıkan oyuncular 1. olmak için diğer oyunculara nazaran daha avantajlı sayılıyorlar.

PUBG Mobil sevenlere özel olarak Sosnovka Askeri Üssü neresidir, nerede, nasıl inilir ve nasıl hayatta kalınır gibi bir çok önemli bilgiyi aktarıp rakiplerinize nazaran daha profesyonel bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlamak istiyoruz.

İlk tavsiyemizi vererek anlatıma başlayalım, bu bölgede bir suikast timi gibi gizli, sessiz ve hızlı olmanız gerekiyor.

Sosnovka Askeri Üssü Nerede?

PUBG Mobil oyuncuları tutturmuş bir Sosnovka Askeri Üssü nerede diye sahi nerede ya burası diye bende zamanında sormuştum kendime. Sosnovka Adasında bulunan Sosnovka Sosnovka Askeri Üssü aslında yerin tam olarak adı.

Bir çok PUBG Mobile profesyonel oyuncusu oyunun erken safhalarında rakiplerine göre daha iyi bir ekipman dizilimine sahip olmak için başlangıç bölgesi olarak Sosnovka Sosnovka Askeri Üssüni tercih ediyor.

Şimdi inanmayacaksınız fakat buraya nasıl inebileceğinizi matematiksel bir şekilde çözmüşler. Hemen size anlatalım.

PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi Nerede?
PUBG Mobil Sosnovka Askeri Üssü Nerede?
  • Haritadan uçağın gideceği rota işaretine bakın. PUBG Mobilde uçağın rotasını harita üzerinden kesik beyaz çizgi halinde gösteriyor. Mevcut harita 8×8 kareye bölünmüş şekilde gözükecek. Her kare ortalama 1 kilometre alanı kapsıyor.
  • Haritadan takip ederek uçak Sosnovka Askeri Üssünin iki kare üzerinde uçarken atlayın. Düşüş hızınızı ortalama 234 km çıkartın bunu aşağı bakarak yapabilirsiniz. Düşüş hızınız 234 km geldiği zaman hemen paraşütü açın.
  • Paraşüt açıldıktan sonra inmek istediğiniz bölgeyi işaretleyin ve o tarafa doğru inişi gerçekleştirin. İniş için bir tavsiyede bulunmak gerekirse bölgedeki evlerin çatısını tercih edin. Etrafınızda onlarca farklı oyuncu olacak. İndiğiniz yerin olabildiğince rakiplerinizden uzak olmasına dikkat edin. Sizden önce rakiplerinizin indiği bir nokta veya çok inilen yerlere inerseniz işiniz oldukça zor olacak.
  • Eğer indiğiniz çatıda bir silah bulursanız oldukça şanslısınız demektir. Eğer o kadar şans bende ne gezer durumunda kalırsanız binanın veya evin içini incelemeye başlayın. Çatı dayken merdivenler ile oldukça zaman öldürmeye değmez, atlayın çatıdan gitsin.
  • Sosnovka Sosnovka Askeri Üssünde muhakkak M-16, kask ve çelik yelek bulursunuz. Bu mühimmatlar U şeklindeki 3 binanın içerisinde oluyor. Fakat çevre binalarda da çıkma ihtimali var.
  • Eğer Sosnovka Askeri Üssüne inemediyseniz çevrenizden bir araç bulup oraya doğru hızlıca yola koyulun. Oyun başlayalı yarım saati geçmiş ve siz hala üs bölgesine ulaşamadıysanız boşuna gitmeyin, üzeri boş cesetler ve boş evler ile vakit kaybedeceksiniz.

PUBG Mobil Sosnovka Askeri Üssü neresidir, nerede ve bilmeniz gereken ayrıntılar ile birlikte tavsiyelerimizi size aktardık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
282 okunma
okunma10464
0 yorum