PUBG Mobile Squad Yeni Mod (2022)

 PUBG Mobile Squad Yeni Mod (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Squad Yeni Mod (2022)

PUBG Mobile Squad Yeni Mod oyuncuların ilgisini oldukça fazla çekmeyi başardı, nasıl oynanır? sorusuna dair tüm bilmeniz gereken cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Birinci olabilmek için bu teknikler sizi hayatta tutmayı sağlayacak. Kore yapımı Squad Yeni Mod isimli dizi tüm dünyada popüler olmayı başarmıştı. Netflix üzerinden yayınlanan ve ülkemizde de uzun bir süre en çok izlenenler arasına giren bu dizinin etkisi tüm oyun sektörüne de yansıdı. Artık bilindiği gibi günümüz mobil oyun sektörü, popüler olan akımlarını oyunlarına da taşıyarak oyuncuların ilgisini sürekli çekmeyi başarıyorlar. Squad Yeni Mod etkisi tam bitti derken PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarının lideri bir oyuna eklenmesi yine gündem olmasını sağladı.

PUBG Mobile Squad Yeni Mod Nedir?

PUBG Mobile son güncellemeyle birlikte ekleneceği düşünülen Squad Yeni Mod karşılaşabileceğiniz oyunları aşağıda sizlere tanıtıyoruz. Nasıl oynanacağını bilmeyen oyuncular bu sayede hangi bölümde neler yapmasını gerektiğini daha iyi anlayacaklar.

Squad Yeni Mod Bu sefer daha güçlüler, daha akıllılar ve kana daha çok susamışlar. Squad Yeni Mod’ın bu ikinci geri dönüşünde, yaşayan ölüleri alt etmek için yeni taktik öğeler kullanmalı ve ekibinle işbirliği yapmalısın. yoksa mahvolursun! Ayrıca Squad Yeni Mod 2.0’ın her aşamasını geçecek kadar cesur olanlar için hazırlanmış bir Discord etkinliğimiz var. Squad Yeni Modyakalayarak 30 Kaçak Kuponu nasıl alacağınızı öğrenmek için sonuna kadar okuyun!

PUBG Mobile Squad Yeni Mod Nedir?
PUBG Mobile Squad Yeni Mod Nedir?
  • Squad Yeni Mod, her biri 3 dakika süren toplam 10 aşamaya sahiptir.
  • Bir sonraki aşamaya geçmek için:
    • Squad Yeni Mod öldür VEYA
    • En az bir takım arkadaşı sonuna kadar hayatta kalır.
  • Bir aşama temizlendiğinde, siz ve ekibiniz bir sonraki aşamaya geçmeden önce 20 saniyelik bir mola vereceksiniz.
    • Önceki aşamada ölen takım arkadaşları yeniden doğar ve bir sonraki aşamaya devam eder.
  • Tüm kadro yok edilirse oyun Squad Yeni Mod olarak sona erecek.

PUBG Mobile Squad Yeni Mod Nasıl Oynanır?

Squad Yeni Mod vudunun Afro-Caribbean ve Creole ruhani inanç sistemlerinde ölümsüz bir insandır. Bu folklorik Squad Yeni Mod doğaüstü güçler ve şamanistik hekimliği vasıtasıyla, yaşayanlar arasında korku yaratmak amacı ile ölü insan bedenlerinin yeniden canlandırılmasıdır. Squad Yeni Mod daha korkunç versiyonları yamyamlık ögesi kullanılarak korku sinemasında sıkça sergilenmektedir. Ayrıca bu tür varlıklar hortlaklar ile aynı kapasitededir.

PUBG’de bir Squad Yeni Mod maçına girmenin tek yolu kendi maçınızı yaratmak değil . Play menüsünden Custom Match’e tıkladığınızda, sizin gibi diğer oyuncular tarafından oluşturulan sunucularla anında karşılaşacaksınız.

Listedeki diğer Squad Yeni Mod modu oyunlarını ayırt etmekte zorlanıyorsanız sol panelden Squad Yeni Mod moduna tıklayarak onları filtreleyebilirsiniz.

Vudu inancına göre ölü, bir insan ya da Mambo tarafından yeniden diriltilebilir. Squad Yeni Mod kendi bilinçleri ya da istekleri olmadığı için Bokor ya da Mambo’nun kontrolü altındadırlar. Squad Yeni Mod aynı zamanda vudu yılan tanrısı Niger-Congo’nun adıdır. Kongo dilinde kullanılan ve tanrı anlamına gelen “nzambi” sözcüğüne benzemektedir.

1937 yıılında Haiti’deki gelenek ve adetler üzerinde yapılan bir araştırma sırasında Zora Neale Hurston, 1907 yılında 29 yaşındayken ölmüş ve gömülmüş Felicia Felix-Mentor ile ilgili bir söylentiyle karşılaştı. Köylüler ölümünden 30 yıl sonra Felicia’yı yollarda sersem bir şekilde ve yanında birkaç kişi ile birlikte yürürken gördüklerini söylüyorlardı. Hurtson, bu bahsedilen insanlara çok güçlü ilaçlar verilmiş olduğu söylentilerinin peşine düştüyse de daha fazla bilgi vermeye istekli bireyler bulamadı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın