PUBG Mobile Squid Game Modu Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile Squid Game Modu Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile Squid Game Modu Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Squid Game Modu ile ilgili haberleri duyan oyuncuların merak ettikleri Türkiye sunucusuna ne zaman gelecek? sorusunu cevapladık. Aynı zamanda bilmeyenler için bu mod hakkındaki detayları da yine sizlerle paylaştık. Yeni yıla girmeye günler kala açıklanan büyük yeni sezon güncellemeleri arasında bir de oyuncuların ilgisini çok çekecek olan Squid Game Modu yer alıyor. Bilindiği gibi bu yılın sonlarına doğru tüm dünyada yankı uyandıran bir dizinin mobil oyun sektörüne de taştığı konuşuluyordu. Bu konuda hazırlanan yeni mobil oyunların milyonlarca oynanması da oyun geliştiricilerinin dikkatini çekti. Günümüzdeki bir çok popüler oyun Squid Game dizisinde yer alan platformu ve oyun sistemini kendi oyunlarına da dahil etmeye çalıştılar. Şimdi de bu akıma PUBG Mobile dahil oluyor.

PUBG Mobile Squid Game Modu Ne Zaman Gelecek? (Türkiye)

PUBG Mobile Squid Game Modu henüz yeni duyurulmasına rağmen tüm oyuncuların ilgisini üstüne çekmeyi başardı. Yani bu yeni gelecek güncellemenin büyüklüğü kadar gerçekten ilgi çekici özellikleri de getireceğini bu sayede anlamış oluyoruz. Bilindiği gibi PUBG Mobile büyük güncellemeler getireceği zaman ilk olarak bu güncellemelerini Asya sunucularında deniyorlar. Bu gelecek güncelleme de yine ilk olarak Asya sunucularında denenecek ve tekrar düzenlenecek. Daha sonrasında ise Türkiye gibi oyunun popüler olduğu ülkelerin sunucularında paylaşılmaya başlanacak.

Boşanmış ve borçlu bir şoför olan Seong Gi-hun, büyük bir nakit ödül şansı için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Teklifi kabul ederek bilinmeyen bir yere götürülür ve kendisini benzer büyük borçlara sahip 455 diğer oyuncu arasında bulur. Yeşil renkli eşofman giydirilen oyuncular, Front Man tarafından denetlenen oyunlarla birlikte kırmızı tulumlu maskeli korumalar tarafından her zaman gözetim altında tutulur. Oyuncular kısa süre sonra bu oyunlarda kaybetmenin ölümleriyle sonuçlandığını keşfederler ve her ölüm potansiyel ₩45,6 milyar büyük ödüle 100 milyon₩ ekler. Gi-hun, çocukluk arkadaşı Cho Sang-woo da dahil olmak üzere diğer oyuncularla, oyunların fiziksel ve psikolojik dönüşlerinden kurtulmaya çalışmak için müttefik olur.

PUBG Mobile Squid Game Modu Nedir?
PUBG Mobile Squid Game Modu Nedir?

PUBG Mobile Squid Game Modu Nasıl Oynanır?

1- SQUİD GAME OYUNU: KIRMIZI IŞIK, YEŞİL IŞIK

Dizinin içinde dönen büyük bir oyunun içinden oynanan klasik çocuk oyunlarının ilki kırmızı ışık ve yeşil ışık oyunudur. Bu oyunda dev oyuncak size baktığında hareketsiz kalmanız gerekiyor. Hareket edenler teker teker vurularak öldürülüyor. Bu oyun ve dev kız oyuncak internette viral oluyor.

2- SQUİD GAME OYUNU: ŞEKER KALIBI

İlk oyunda ölen kişilerden sonra geriye kalan oyuncularla oynanan ikinci oyun şeker kalıbı oyunudur. Bu oyunda bir kalıbın içinde olan şekeri kırmadan çıkarmanız gerekiyor. 

Eğer seçtiğiniz üçgen, şemsiye ve yuvarlak şekiller kırılırsa direk öldürülüyorsunuz. 

3- SQUİD GAME OYUNU: HALAT ÇEKME

3. oyun Güney Kore’de geleneksel olan ve herkes tararafından oynanan halat çekme oyunudur. Bu oyunda iki takım kalın bir halatın iki ucuna geçer ve birbirlerini çekerek alt etmeye çalışır. Ama bu oyunda tehlikeli olan durum ise büyük bir uçurum yer alıyor. 

4- SQUİD GAME OYUNU: MİSKET

4. oyun misket oyunudur. Ülkemizde de çocukken çok oynanan bir oyun olan misket oyununda seçtiğiniz kişinin misketlerini alarak hayatta kalmaya çalışmak zorundasınız. 

5- SQUİD GAME OYUNU: CAM KÖPRÜ

5. oyun ve sondan bir önceki oyundur. Cam köprü bir nevi şans oyunudur. Hayatta kalma şansınız seçeceğiniz cam kırılıp kırılmadığına bağlı olarak gelişmektedir. 

6- SQUİD GAME OYUNU: KALAMAR

Son oyunda geriye 3 yarışmacı kalmıştır. 3 yarışmacıya da bir bıçak verilmiştir. Kalamar oyunu, kumla çizilmiş bir alanda oynanıyor ve oyuncular rakip hücumcu ve savunmacı takımlara ayrılıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın