PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması

 PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması
Okunuyor PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması

Pubg Mobile Ekibi kısa bir süre içerisinde oyuncuların Sunucu kısıtlama işlemine limit getireceğini açıkladı. Pubg Mobile Sunucu değiştirme işlemi neredeyse her sezon yenilendiğinde yoğun ilgi duyulan bir işlemdir. Oyuncular Sezon biletlerini alıp görevleri hızlı ve kolay yoldan yapabilmek için sunucu değiştirirler. Pubg Mobile ekibi ise yaptığı açıklama ile sunucu değişimleri arasında 60 Gün zorunlu kalma yani Pubg Mobile Sunucu Kısıtlaması uygulayacağı yönünde haber yayınladırlar. Peki Pubg Mobile Sunucu Kısıtlaması süresi düzeltilebilir mi? Konumuzda sizlere işinize yarayabilecek bilgileri paylaşacağız.

PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nasıl Düzeltilir?

Pubg Mobile Sezon 16 başladığı anda bu özelliğinde aktif edildiği sunucu kısıtlama özelliği artık devrede. Sunucu değiştirirseniz 60 gün sunucunuz aynı kalacak bu yüzden sunucu değiştirmek için iyi karar vermelisiniz. Görev amaçlı veya herhangi bir neden’ den dolayı sunucu değiştirdiniz ve 60 gün engeli aldıysanız üzülmenize gerek yok sorununuzu en kolay yoldan hellediyoruz. Anlatacağımız uygulamaları dikkatli yaparsanız hiçbir şekilde 60 gün cezası yemeyeceksiniz. Pubg Mobile ekibi bu işlemi anlayıp kaldırmadığı sürece dilediğiniz kadar sunucu değiştirebilirsiniz. Aşağıdan en kolay yoldan nasıl Pubg Mobile Sunucu Kısıtlaması kaldırma işlemi yapılır açıklıyoruz.

PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nasıl Düzeltilir?
PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nasıl Düzeltilir?

1.       Pubg Mobile Giriş yapın.

2.       Lobi ekranın solunda bulunan ‘’Mod’’ yazısına tıklayınız.

3.       Mod yazısına tıkladıktan sonra ‘’Oda’’ kısmına tıklayınız.

4.       Sol alt köşede ‘’Oda Kur’’ yazısına tıklayın.

5.        Karşınıza Oyuncuların toplanacağı alan çıkar. Sağ üst alanda ki Sunucunuzu Avrupa olarak varsayalım, bunu Kuzey Amerika seçin yada kendi istediğiniz bir sunucuyu seçiniz.

6.       Başlat seçeneğine basmanıza gerek kalmadan sağ üst köşeden ‘’X’’ yazısına basıp kapatıyoruz.

7.       Sunucunuz Artık Değişmiştir.

PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nedir?

PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nedir?
PUBG Mobile Sunucu Kısıtlaması Nedir?

Pubg Mobile yetkililerinin aldığı karar doğrultusunda 16. Sezon başlaması ile birlikte oyuncuların artık istediği kadar sunucu değiştirmesini engelledi. Ayrıca Sezon ortasında sunucu değiştirmeye karar verdiyseniz, yeni geçmiş olduğunuz sunucuya daha önceki sunucuda bulunan verileriniz işlenecek. Daha açık bir dille anlatırsak eğer Örn: Avrupa sunucusunda rütbeniz Elmas, Kuzey Amerika sunucuda Elmas olacak. Bunu yapmamız’ da ki amaç ise, getirilen sınırlama sayesinde istikrarlı oyun ortamında bölgesel avantaja sahip olmak ve sunucu geçikmelerini en aza düşürmek.

PUBG Mobile Sunucu Nasıl Değiştirilir?

Pubg Mobile Sunucular arasında geçiş yapmak istiyorsunuz ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz, birkaç adımla size Pubg Mobile Sunucu değiştirme işlemi nasıl yapılır tarif edeceğiz.

PUBG Mobile Sunucu Nasıl Değiştirilir?
PUBG Mobile Sunucu Nasıl Değiştirilir?

1.       Pubg Mobile giriş yapın.

2.       Solda bulunan başlat yazısının üstünde bulunan mod yazısına tıklayın.

3.       Karşınıza haritaların bulunduğu bir alan açılacak, yine aynı şekilde sol alt köşede ki Ayarlar kısmına tıklayın.4.       Eşleşme Ayarları adlı bir bölüm açılacaktır. Bu kısımda Sunucu Seç ibaresi yer alır, buradan istediğiniz sunucuya geçiş yapabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın