PUBG Mobile Sürüm Nasıl Atılır? (2021)

 PUBG Mobile Sürüm Nasıl Atılır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Sürüm Nasıl Atılır? (2021)

PUBG Mobile Sürüm Atma hakkında sorulan soruları cevaplamak maksadıyla bu rehberi hazırladık. 2021 yılında PUBG Mobile Sürüm Nasıl Atılır? öğrenecek ve yeni güncellemeleri manuel olarak rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu sayede tüm yeniliklerden anında faydalanabilir ve yeni sürümden kaynaklı görülebilecek hatalardan kurtulabilirsiniz. Tencent Games tarafından geliştirilen hayatta kalma oyununa çok sık güncelleme gelmektedir. 100 oyuncunun bir uçağa bindirildiği ve adaya paraşütle atlatılarak orada hayatta kalma mücadelesi verdikleri bir temaya sahip.

Her ne kadar bu klasik hayatta kalma temasına sahip olsa da oyun kendi kategorisinde en gelişmiş dinamiklere ve grafiklere sahip. Hatta bugünkü hem Bilgisayar hem de mobil oyun platformlarında hayatta kalma temasının büyümesini sağlayarak yeni bir tür kazandıran oyunun da ta kendisidir. Böylesine bir oyuna sık güncellemeler getirilmesi ve sürüm değişikliklerinin yapılması normal bir durum. PUBG Mobile Sürüm Atma işlemlerini bilmeyenlere nasıl sürüm yükseltebileceklerini anlattık.

PUBG Mobile Sürüm Atma (Nasıl Yükseltilir?)

PUBG Mobile oyununa gelen güncellemelerin ardından sizde oyunu oynadığınız cihazınızdaki sürümleri güncellemeniz ve yükseltmeniz gerekmektedir. Genellikle bu işlemlere oyuncular arasında “Sürüm Atma” işlemi denir. 2021 Yılında yeni gelişmelerin ardından çoğu oyuncu yeni güncellemeleri otomatik olarak yapamıyor ve hızlı yararlanamıyor. Bu tür sorunların çok fazla artmasından dolayı bizde nasıl sürüm atılacağını anlatmak istedik. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak PUBG Mobile sürümünüzü yükseltebilirsiniz. Eğer oyuna tekrar gelecek büyük bir güncelleme de, sürüm atma olayında değişiklikler yapılırsa bunu nasıl yapacağınızı da tekrar bu sayfadan anlatacağız.

PUBG Mobile Sürüm Atma
PUBG Mobile Sürüm Atma
  1. Uygulama mağazasına girin,
  2. Arama yerine PUBG Mobile yazın,
  3. PUBG Mobile oyununa tıklayın,
  4. İndir yazısı yerinde “Güncelle” olacak, ona tıklayın,
  5. Güncelleme tamamlandıktan sonra oyuna girin,
  6. Oyun içi güncellemelerinizi de tamamlayın,
  7. Sürümünüzü yükseltmiş olacaksınız.

Yukarıda anlattıklarımız oyuna getirilen güncellemelerden hiç bir şekilde yararlanamayan oyuncuların işine yarayacaktır. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonlarda genellikle bu tür çevrim içi oyunlar otomatik olarak güncellenir. Fakat bunlara rağmen oyununuz güncellenmiyorsa sürüm yükseltme işlemlerinize devam edebilmek için aşağıdaki adımları da uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile Sürüm Atma (Yükseltme) Nedir?

PUBG Mobile Sürüm Atma denilen olay aslında oyuna gelen güncellemeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan adımlardan oluşmaktadır. Eğer bir güncelleme geldiyse ve bunu başarılı şekilde yapamadıysanız eski sürümde oyunu oynamaya devam edeceğiniz için çeşitli hatalar alabilirsiniz. Ayrıca yine eski sürümle oyunu oynamanız imkansız hale gelecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
334 okunma
okunma2975
0 yorum