PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? (2021)

 PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? (2021)

PUBG Mobile Sürümcü Dansı almak isteyen oyuncular için nasıl bedava bir şekilde alabileceklerini anlatıyoruz. 2021 yılında herhangi bir ücret ödemeden tamamen bedava olarak nasıl alabileceğinizi öğreneceksiniz. Dünyanı en çok oynanan hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyununda çok özel bir dansı ücretsiz alma fırsatı geldi. Herhangi bir UC ödemeden aşağıda anlattığımız yöntemleri kullanarak tamamen bedava bir şekilde sürümcü dansının sahibi olabilirsiniz. Eğer daha önce böyle bir dansı duymadıysanız ve nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Burada yalnızca sizlere “PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?” sorusuna cevap vermekle kalmadık aynı zamanda bir çok önemli bilgiyi daha sunmaya çalıştık. Eğer anlamadığınız bir yer olursa bize bildirebilirsiniz. 2021 yılkı boyunca tüm oyun severlere nasıl sürümcü dansını bedava olarak alabileceklerini anlatacağız. Amacımız tüm oyunculara bu tür özel dans figürlerinin sahibi yapmak. Bu sayede hem hesabınızın değeri yükselecek hem de rakip oyunculara bu özel dansınızla hava atabileceksiniz. Oyunda yer alan en efsanevi danslar arasında yer almaktadır. Sürümcü dansı olmayan hesapların değerlerinde düşüş olduğu da gözlemlenmiştir.

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak en basit şekilde dans figürüne sahip olabilirsiniz. Amacımız tüm oyunculara bu tür ücretsiz alınabilecek özel öğelerin nasıl alındığını anlatmaya çalışmaktır. Tencent Games geliştirdiği bu hayatta kalma oyununu geliştirdiği haliyle rekabete dayalı bir oyun yaptı. Fakat oyuncular arasındaki bu rekabet yalnızca girilen maçlarda 1. olmak için değil aynı zamanda hesap görünümlerini diğer oyunculardan daha iyi ve özel yapmak için de veriliyor. Bu sebeple bedava olarak alınabilecek PUBG Mobile Sürümcü Dansı gibi öğelerin değeri yüksek.

PUBG Mobile Bedava Sürümcü Dansı Alma Kodu
PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Sürümcü Dansı Nasıl Alınır? soruları sonrasında bedava olarak almanızı sağlayacak kodu nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz. Elite Pass Plus gibi ayrıcalıklarla bedava sürümcü dansı kazanmak çok kolay. Bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi detaylarıyla anlatıyoruz. PUBG Mobile oyuncularının oyun içerisinde bedava bir şekilde sürümcü dansı nasıl alabileceklerini aşağıda anlattık. Günümüzün en gelişmiş ve en çok tercih edilen hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oyuncularına sürekli erkinlikler sırasında bu tür bedava hediyeler de sunması işi daha da eğlenceli hale getiriyor. Elite Pass Plus paketine gelin ve karşısınız da bulunan 1 Emoji seçimi kısmına tıklayın. Sol üstteki dans figürü olan Sürümcü Dansını tutun ve sağ taraftaki seçilen emojiler kısmına sürükleyip tamam deyin. Ardından paketi satın alarak sürümcü dansınızın da sahibi olabilirsiniz.

Bu ay gerçekleştirdiğimiz çekilişimize katılarak kazanacağınız KOD sayesinde oyun içerisinde sürümcü dansının da sahibi olabilirsiniz. Bu dansı ayrı bir kodla bedava olarak etkinlikle bulamazsınız. Fakat tarafımızca satın alınan UC ile düzenlediğimiz bu çekilişlerde sizlere sürümcü dansı kazanmanızı sağlayacak bedava kodları dağıtmış oluyoruz. Yazımıza yorum yapmanız ve yorum yaparken mail adresini doğru girmeniz yeterli olacaktır. Mail adresinize kazanmanız halinde sürümcü dansını almanızı sağlayacak size özel kodu bedava olarak göndereceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın