e
sv

PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek?

1201 Okunma — 01 Temmuz 2021 15:00
PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek? sorusu yeni haritanın bilgisayar sürümüne geleceği haberlerinden sonra merak edilmeye başlandı. PUBG Mobile Lite gibi mobil versiyonlarına Taego haritasının geleceği tarihini açıklıyoruz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu olan PUBG artık günümüzde mobil versiyonuyla milyonlarca oyuncuya hitap ediyor. İlk olarak bilgisayar sürümü ile büyük rekorlara imza atsa da şimdiki en büyük kitlesi mobil versiyonunda bulunmaktadır. Yeni bir harita gibi büyük adımlar mobil versiyonlara atılmadan önce PC versiyonuna getirildiğini herkes biliyor. PUBG Mobile TAEGO haritasının ne zaman geleceğiyle ilgili soruların artmasıyla birlikte bu içeriği hazırlamak istedik.

PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek? 2021

PUBG Mobile TAEGO Haritası henüz PC versiyonuna da çıkmadığı için tam olarak bilinmemektedir. Bilgisayar versiyonu PUBG oyununa 12.2 güncellemesiyle birlikte eklenecek olan yeni harita TAEGO tam olarak bittiğinde PUBG Mobile içinde getirileceği kesin gözüyle bakılıyor. Henüz oyunun mobil versiyonuna böyle bir haritanın ekleneceği söylenmedi fakat 20. sezonla birlikte yeni bir döneme girecek olan PUBG Mobile bu süreçte TAEGO ve yeni bir kaç harita, farklı modlar gibi yenilikleri de getirecektir.

Bilgisayarda 7 Temmuz ve Konsollarda 15 Temmuz tarihlerinde gelecek 12.2 güncellemesi sonrasında TAEGO haritasında artık oynanabilecek. PUBG Mobile versiyonuna ne zaman geleceği henüz daha kararlaştırılmadı, fakat 20. sezonla birlikte oyuna ekleneceğini gösteren güçlü kaynaklar bulunmaktadır.

PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek? 2021
PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek? 2021

PUBG Mobile TAEGO Haritası Nedir?

PUBG Mobile oyununa gelecek olan TAEGO haritası 1980’li yılların Güney Kore’sinde geçmektedir. 8 x 8 kişilik maçların oynanabileceği bu haritadaki açık zemin hem yakın hem de orta menzilli savaşların merkezi haline gelecek. Yapıların konumu ve atmosferi savaşma stratejilerinizi farklılaştıracağı gibi aynı zaman da aksiyonu da arttırmayı sağlayacaktır. Henüz PUBG Mobile versiyonuna TAEGO haritasının nasıl geleceği kararlaştırılmadı. Konuyla ilgili güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile TAEGO Haritası Ne Zaman Gelecek?