PUBG Mobile Taşınabilir Radar Nedir?

PUBG Mobile Taşınabilir Radar Nedir?

PUBG Mobile Taşınabilir Radar ile ilgili Nedir? gibi sorduğunuz tüm soruları yanıtlıyoruz. Hangi haritada, nerede bulacağınız ve nasıl kullanılır? anlattık. PUBG Mobile Taşınabilir Radar için aklınıza takılabilecek her sorunun cevabını bulacaksınız. Aynı zamanda konu hakkında oyuncuların merak ettikleri soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Taşınabilir Radar Nedir?

PUBG Mobile Taşınabilir Radar, Ağı Silah 2.0 güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi. Radar sayesinde düşman araçları ve üs bölgeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

PUBG Mobile Taşınabilir Radar Nedir?
PUBG Mobile Taşınabilir Radar Nedir?

PUBG Mobile Taşınabilir Radar, kurulduğu zaman üzerinde size yaklaşan düşman araçlarını ve size ne kadar mesafesi olduğunu görebiliyorsunuz.

Oyunda kritik öneme sahip eşyaların başında geliyor. Düşman üzerinden bilgi edinerek onlara karşı akıllı hamleler düşünebilir ve bunları ekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylelikle düşman ekipleri yok etmek için elinize çok büyük koz geçecektir. Koruduğunuz bölgenin kuşatılmasını erken fark etmek ve buna göre tedbirler sağlamak içinde taşınabilir radar işinize yarayacaktır.

PUBG Mobile Taşınabilir Radar Hangi Mod ve Haritada?

PUBG Mobile Taşınabilir Radar, Ağır Silah Modunu oynayabildiğiniz her haritada geçerlidir. Oyun içerisinde bulunan ve oyuncuların maç içerisinde kullanabileceği bir ekipmandır.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.