PUBG Mobile “Tecno Spark 10 Pro” Kaç FPS Veriyor? Alıyor? 2023

PUBG Mobile oyununda Tecno Spark 10 Pro isimli telefon ile kaç FPS değer alıyor? ve veriyor? gibi merak edilen performans raporları sizlerle paylaşılmaktadır. Ülkemizde PUBG Mobile isimli mobil hayatta kalma oyununu severek oynayanlar yeni bir telefon almak istediklerinde hem aktif olarak diğer oyunlarda da yüksek değerler almak hemde PUBG Mobile oyununda başarılı bir performans görmek istediklerinde Tecno Spark 10 Pro için kaç FPS verir? gibi sorularına cevap arayabiliyorlar.

PUBG Mobile "Tecno Spark 10 Pro" Kaç FPS Veriyor? Alıyor? 2023
PUBG Mobile “Tecno Spark 10 Pro” Kaç FPS Veriyor? Alıyor? 2023

Ülkemizde genellikle bu tür içerik üreticilerinin az olması ve yeterli hedef kitlesi bulunmamasından sponsorluklar alamamasından kaynaklı PUBG Mobile ve benzeri oyunlarda Tecno Spark 10 Pro gibi telefonların kaç FPS verebileceğiyle ilgili test içerikleri oluşturanlar oldukça kısıtlıdır. Sizler için 2023 yılında cihazın yeni versiyonunu alacak olan oyuncular için merak edilen bu soruyu cevaplamak. PUBG Mobile oyununu eğer Tecno Spark 10 Pro telefonundan oynarsanız ortalama 70 FPS değerlerine ulaşabilirsiniz. Bu değerler PUBG Mobile oyunu için oldukça yeterli ve yüksek değerlerdir.

Eğer PUBG Mobile oyunu içerisinde grafik ayarlarını daha da düşürür ve profesyonel oyuncular gibi maksimum değer almak adına düzenlemeler yaparsanız bu alacağınız FPS miktarı daha da yükselecektir. Aynı zamanda bu değerler cihazın soğuk halinde alınan değerlerdir, çok yüksek saatler oynamanızda cihazınızın ısınacağı için FPS değerinde de düşüşler gözlemlenebilir.

Reklam Alanı

PUBG Mobile Tecno Spark 10 Pro Kaç FPS Verir? 2023 Test Verileri!

PUBG Mobile oyunu, ülkemizde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır. Yeni bir telefon almak isteyen oyuncular ise hem PUBG Mobile’da yüksek performans almak hem de diğer oyunlarda da yüksek değerler görmek istediklerinde, telefonların kaç FPS verebileceği konusunda araştırmalar yapmaktadırlar. Tecno Spark 10 Pro isimli telefonun kaç FPS değerleri verebileceği konusunda yeterli içerik üreticilerinin az olması nedeniyle, bu konuda bilgi sahibi olmak zor olabilmektedir.

PUBG Mobile Tecno Spark 10 Pro Kaç FPS Verir? 2023 Test Verileri!
PUBG Mobile Tecno Spark 10 Pro Kaç FPS Verir? 2023 Test Verileri!

2023 yılında cihazın yeni versiyonunu alacak olan oyuncular için, Tecno Spark 10 Pro telefonunun PUBG Mobile oyununda kaç FPS değeri verebileceğine dair bilgi sunabiliriz. Tecno Spark 10 Pro telefonunda PUBG Mobile oyununu oynarsanız, ortalama 70 FPS değerlerine ulaşabilirsiniz. Bu değerler, PUBG Mobile oyunu için oldukça yeterli ve yüksek değerlerdir. Ancak, bu FPS değerleri cihazın soğuk halinde alınan değerlerdir. Uzun süre oyun oynadığınızda cihazınızın ısınması nedeniyle FPS değerinde düşüşler gözlemlenebilir. Bu nedenle, telefonunuzun soğuk olmasına dikkat ederek oyun oynamanız önerilir.

PUBG Mobile oyunu içerisinde grafik ayarlarını düşürerek ve profesyonel oyuncular gibi maksimum performans almak adına ayarlamalar yaparak FPS değerlerini artırabilirsiniz. Bu şekilde, oyun performansınızı daha da yükseklere taşıyabilirsiniz. Tecno Spark 10 Pro telefonunun PUBG Mobile oyununda ortalama 70 FPS değerleri verebileceği görülmektedir. Ancak, telefonun ısınması nedeniyle FPS değerlerinde düşüşler gözlemlenebilir. Bu nedenle, oyun oynarken telefonunuzun soğuk olmasına dikkat etmeniz önerilir. Ayrıca, oyun içerisindeki grafik ayarlarını düşürerek ve ayarlamalar yaparak FPS değerlerini artırabilirsiniz.

Reklam Alanı
22
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.