PUBG Mobile Tesla Arabası Nasıl Yapılır?

 PUBG Mobile Tesla Arabası Nasıl Yapılır?
Okunuyor PUBG Mobile Tesla Arabası Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır? merak edenler için son model teknoloji harikası bu arabayı nasıl yapabileceğinizi sizlere açıkladık. Haritada nereye gitmeniz gerektiğini ve gittiğiniz yerde nasıl yapabileceğinizi buradan öğreneceksiniz. Yabancı kaynaklar bu tür gelişmelerle ilgili detaylı rehberler sunsalar da ülkemizdeki oyuncuların araştırma sevilerinin düşük olmasından dolayı yerli kaynaklar bu tür konularda yeterli bilgileri sunmaktan kaçınıyorlar. Bizlere çok fazla sorulmaya başlanan PUBG Mobile oyununda Tesla nasıl yapılır? sorusu için detaylı bir içerik hazırlamak istedik. Bilmeyen oyuncular aşağıdaki adımları takip ederek oyun içerisinde Tesla model bir arabayı kolaylıkla yapabilecekler ve kullanabilecekler.

PUBG Mobile Tesla Nedir?

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Tesla arabası ilk olarak geçtiğimiz güncellemelerde oyuna görüntü paketi halinde eklenmişti. Oyuncular harita içerisinde Tesla model arabalara binerek seyahat edebiliyorlardı. Sıradan arabalarla aynı donanımda olan bu aracın amacı sponsorluk anlaşmasının bir parçasıydı. Fakat 1.5 güncellemesiyle birlike yeni sezona giren PUBG Mobile oyunu yine Tesla şirketiyle yaptığı anlaşmayı büyüttü ve oyunculara çok farklı bir özellik sundu. Harita içerisine yerleştirilen fabrikalara giden oyuncular kendileri tesla arabalar yaparak onlara binebiliyorlar.

Tesla, yüksek performanslı elektrikli araçlar üretmeyi hedefleyen, silikon vadisi merkezli bir otomotiv firmasıdır. Firma 2003 yılında Martin Eberhard ve Marc Tarpenning adlı mühendislerin oluşturduğu küçük bir ekiple San Carlos’ta faaliyetlerine başladı. Takip eden yıllar içinde ekip, bilişim, elektronik ve otomotiv sektöründen mühendislerle genişledi.2014 yılında almış olduğu patentleri serbest kullanıma açarak elektrik motorlarının gelişimine katkı sağlamış ve sağlamaya devam edecektir.

PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyunu içerisinde Tesla model bir araba yaparak onu kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır? sorusu haricinde merak ettiğiniz cevaplanmamış sorularınızı da yazabilirsiniz.

1- Haritada gözüken “Giga Fabrika” yerlerine gidin.

PUBG Mobile Tesla Şalter Yerleri
PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır?

2- Fabrikaya girdiğiniz zaman üst katta bulunan aşağıdaki görseldeki gibi Şalter göreceksiniz. Şalteri kaldırdığınızda yeni model Tesla arabanız da yapılmaya başlanacaktır.

PUBG Mobile Tesla Şalter Yerleri
PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki adımlar sayesinde çok rahat bir şekilde tesla model arabanızı yapabilirsiniz. Tesla yapım aşamasındayken bir süre beklemeniz gerekiyor, o süre boyunca kendinizi ve arabanızı korumayı unutmayın. Sizin gibi onlarca farklı oyuncuda bu arabaya sahip olabilmek için oraya gelecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın