PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor? (2021)

 PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor? (2021)

PUBG Mobile Titan Saldırısı Etkinliğinde oyun içerisindeki farklı Titan karakterlerinin nerede çıktığını merak ediyorsanız burada bulacaksınız. Hangi Titan, Hangi Haritada Çıkıyor? tüm merak edilen ve önemli soruların cevaplarına yer ayırdık. 2021 yılının en büyük PUBG Mobile etkinliklerinden bir tanesi olan Titan Saldırısı başladı. Oyuncular görevleri yapmak ve eğlenmek için Titan Nerede Çıkıyor? gibi sorular sormaya başladılar.

PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor?

PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor? sorusunun cevabı olarak hangi titanın hangi haritada çıktığını ve haritanın nerelerinde olduğuna ait bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki liste 2021 yılında düzenlenen titan saldırısı etkinliğine aittir.

PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor?
PUBG Mobile Titan Nerede Çıkıyor?
  • Godzilla Titanı: Erangel Haritasında Çıkıyor
  • Kong Titanı: Sanhok Haritasında Çıkıyor,
  • Mecha Godzilla Titanı: Livik Haritasında Çıkıyor,

Her titan saldırısı için verilen haritalar belirli tarihlerde aktif olacaktır. (Titanlar Erangel’e 11 Mayıs’ta, Sanhok’a 15 Mayıs’ta ve Livik’e 20 Mayıs’ta geliyor, etkinlik 8 Haziran’da sona erecek)

Godzilla Nedir?

Godzilla (ゴジラ Gojira), hayali bir Japon canavarıdır. İlk olarak 1954 yapımı Godzilla filminde yer almıştır. Sonrasında dünyaca tanınan bir film karakteri olmuştur.

Kong Nedir?

1930’ların ilk yarısında, ‘Büyük Bunalım’ içindeki ABD’de vodvil sanatçısı Ann Darrow da (Naomi Watts) diğer bütün New York’lular gibi hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Ancak düzenle uzlaşmadığı için aç kalma noktasına gelmiştir. Açlığını biraz olsun bastırmak amacıyla bir manav tezgâhından meyve çalma girişiminde bulunurken karşısına hayatının fırsatı çıkar. Genç sanatçının hayatını kurtaran kişi, maceraperest ruhlu film yönetmeni Carl Denham’dır (Jack Black). Denham da zor bir dönemden geçmektedir: Üzerinde çalıştığı son filmini bir türlü tamamlayamadığı için yapımcıların sabrını taşırma noktasına gelmiştir. Yapımcılar onu artık ekonomik desteklerini kesmekle tehdit etmektedir. Böyle bir durumda Carl’ın önünde tek seçenek kalmıştır: Çekmeyi tasarladığı macera/aksiyon filmi için gereken oyuncu kadrosunu toparlamak ve onları ‘S.S. Venture’ adlı Singapur bandıralı buharlı gemiye bindirip efsanevi Kafatası Adası’na doğru yola çıkmak. Tam da filmin baş kadın oyuncusunun projeden çekildiği bir anda, kader tam hayalindeki yüze sahip olan Ann’i karşısına çıkarmıştır. Yeni kadın oyuncu ve senaryo yazarının katılımıyla birlikte Denham’ın gemisi artık New York limanından hareket etmeye hazır hale gelmiştir. Gemiye binen film ekibini bundan sonrasında bilinmeyen kadere doğru, dünyanın en tehlikeli yaratıklarıyla ve dev goril King Kong’la karşılaşacakları bir yolculuk beklemektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın