PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme (Form + Discord)

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme (Form + Discord)

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme yapmak isteyen oyuncular için formu ve discord adreslerini açıklıyoruz. Hileci oyuncuları kolaylıkla şikayet edebilirsiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan hayatta kalma oyunu PUBG Mobile içerisinde illegal yazılımlarla hile kullanan bir çok oyuncu bulunuyor. Bu tür hilecilerin oyundan uzaklaştırılması için PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme ile ilgili bir form doldura biliyorsunuz.

Oyunda hile kullandığını tespit ettiğiniz ve emin olduğunuz her oyuncuyu şikayet edebilirsiniz. Şikayet ederken oyuncunun hile kullandığına dair fotoğraf ve video gibi deliller çok işinize yarayacaktır. Fakat PUBG Mobile oyununda hile kullanan bir oyuncuyu şikayet ederken delil kullanımı zorunlu değildir.

Rekabet ortamını bozan ve illegal yöntemler kullanan oyuncuları Hile Bildirme Formu aracılığıyla şikayet edebilirsiniz. Bu sayede hem bu oyuncular ceza alırlar hemde onlar yüzünden kaybettiğiniz maçlardaki puanlarınız tekrar hesabınıza geçer. Ayrıca büyük veya yeni illegal yöntemler bulan hileci tespit edip ceza almasını sağlarsanız ödül’de kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme
PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme

Türkiye sunucunda hile yapan oyuncuları şikayet etmek için aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme Formu:

  • Sorunun Tarihi: 31.07.2020
  • Karakter İsmi: Hile Kullanan Oyuncunun Adı
  • Kural İhlal Tipi (Hedef Alma Botu, Hız Hilesi, vb.): Oyunda normal oyunculardan daha hızlı yürüyor ve nesnelerin içerisinden geçebiliyor. Ayrıca öldükten sonra izlediğimde duvar arkasından rakip oyuncuları izlediğini’de gördüm.
  • Detayları Ekleyin (Ekran Görüntüleri, Videolar, vb.): Hile kullanan oyuncunun hile kullandığını kanıtlayacak video veya fotoğraflar çekerek buradan gönderebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz form örneğinde bir hile kullanan oyuncuyu şikayet ederken doldurmanız gereken alanlar ve önemlerinden bahsettik. 2020 yılında güncel olarak düzenlenmiş sayfa bu şekildedir.

PUBG Mobile tarafından geliştirilen hile ve hileci tespit etme sistemlerinin fark edemediği oyuncuların ceza almasını sağlayın. Fakat PUBG Mobile Hile Bildirimi yaparken şikayet ettiğiniz oyuncuyu haksız yere ediyorsanız size’de bazı yaptırımları olabilir. Bundan dolayı şikayet edeceğiz oyuncuların gerçekten hile kullandığını düşünüyorsanız şikayetinizi edin.

PUBG Mobile Hile Bildirme
PUBG Mobile Hile Bildirme

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirme ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.