PUBG Mobile UC Bank

PUBG Mobile UC Bank

PUBG Mobile UC Bank ile bedava olarak kazanabileceğiniz kodlara sahip olabilirsiniz. Düzenlediğimiz çekilişe katılarak bir birinden farklı hediyeleri kazanın. PUBG UC Bank adı altında hazırladığımız içeriklerde tüm oyuncuların işine yarayacak çekilişler düzenlemekteyiz.

Tarafımızca satın alınan UC Kodlarını katılım sağlayan her kullanıcıya hediye olarak gönderiyoruz. Detaylara yazımızın devamında bahsedeceğiz. Merak ettiğiniz ve sormak istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Mobil oyun platformunun gelişmesinde çok büyük katkıları olan PUBG Mobile yalnızca bu başarısını mobil platformda sürdürmedi. Aynı zamanda tüm oyun sektörünü etkileyecek atılımları ile oyuncuların sürekli yüzünü güldürmeyi başardı.

Artık yeni nesil oyunlar, ücretli olarak satılmak yerine ücretsiz sunuluyor ve oyun içerisinde herkesin eşit olacağı bir düzen kuruluyor. Sadece oyunculara ekstra kostümler ve rekabeti bozmayacak eşyalar para ile satılıyor. Bu durum oyunların daha fazla insanlara ulaşması ve oyunlarında hasılatlarını daha kolay katlamasını sağladı. Nereden bakılsa oyuncuların seveceği ve işlerine yarayan çok güzel bir sistemin yayılmasını bu oyuna borçluyuz.

PUBG Mobile UC Bank olarak yabancı oyun sitelerinin her yıl düzenlediği çekilişleri bizde ülkemize taşıyoruz. Herkesin katılabileceği bu çekiliş sistemini kendimizce yeniden tasarlamaya karar verdik. Bizim oluşturduğumuz PUBG UC Bank sayesinde katılım sağlayan her oyuncu kazanacak.

PUBG Mobile UC Bank
PUBG Mobile UC Bank

PUBG Mobile UC Bank

PUBG Mobile UC Bank, tüm dünyanın önde gelen kuruluşlarının her yıl takipçileri için düzenlediği büyük hediye çekilişlerini kapsamaktadır. Ülkemizde böyle bir şeyin olmadığını gördüğümüz için bunu bir düzene oturtmak ve öncüsü olmak adına yeniden bir düzenleme yapmak istedik. PUBG UC Bank sayfalarımızda oluşturduğumuz çekilişlere basit şartları yerine getirerek katılım sağlayabilirsiniz.

Çekilişe Katılım Şartları:

  1. Yazıya Yorum Yapın ve Paylaşın,
  2. Aşağıdaki Google News Sayfasından Takip Et,
  3. News’den takip ettiğiniz mail adresinizi ve gerçek isminizi yorum yazarken kullanın
PUBG Mobile UC Bank
PUBG Mobile UC Bank

Yukarıda verdiğimiz 3 katılım şartını eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde düzenlediğimiz PUBG Mobile UC Bank çekilişini kazanmanız halinde ödülleriniz verilmez. Eğer katılım şartlarını doğru yerine getirirseniz tüm ödüllerden yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Bank Nedir?

PUBG Mobile UC Bank, yurt dışında popüler ve büyük olan oyun haber sektöründeki sitelerin takipçilerini sevindirmek için düzenledikleri çekilişlere denir.

Türkiye’de böyle bir çekiliş sisteminin olmadığını gördüğümüz için bunu ülkemize biz getirmek istedik. Herhangi bir sponsor veya destek almadan kendimizce satın aldığımız UC Kodlarını çekilişe katılanlara dağıtıyoruz.

PUBG Mobile UC Bank Nedir?
PUBG Mobile UC Bank Nedir?

PUBG UC Bank Ödülleri

PUBG UC Bank, yukarıda verdiğimiz katılım şartlarını yerine getiren oyuncular aşağıdaki ödüllerden kazanabilirler. PUBG Mobile UC Bank Ödülleri;

  • 8.100 UC
  • 3.850 UC
  • 1.800 UC
PUBG UC Bank Ödülleri
PUBG UC Bank Ödülleri

Sisteme katılan her oyuncuya sırayla hediyeleri gönderilecek. Bir kişi değil, herkesin kazanması için bir liste oluşturuyoruz. Bu sayede katılım sağlayan PUBG Mobile oyuncuları için UC Bank adı altında hediyeleri teslim edilecek.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG mobile (ya da İngilizce ismiyle PUBG Mobile), PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli mücadeleci First Person Shooter oyunun mobil versiyonu. Oyun, bir adaya uçakla bırakılan 100 oyuncunun arasında birinci olmayı hedeflemekte. PUBG UC Bank haricinde oyunla ilgili genel bilgileri buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Oyuncular, takımlar halinde ya da bireysel olarak rakiplerini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. PUBG, şimdilik bilgisayar ve mobil sürümüne sahip. Oyun konsolları için de yakın zamanda piyasaya sürüleceği, gelen haberler arasında. 

PUBG Mobile Nedir?
PUBG Mobile Nedir?

Oyuncular, PUBG ve PUBG Mobil oyunlarında ustalaşıp zirveye erişebilmek için pek çok yöntem deneyerek kıyasıya mücadele ediyor. Bu sıradışı ve sıcak çatışma alanının dışındayken de tüm oyuncular, PUBG mobile ile ilgili internette araştırma yaparak, hileleri ve oyunla ilgili ipuçlarını öğrenmeye çalışıyor.

PUBG’nin mobil sürümüyle ilgili öğrenilmesi gereken şeyler, yalnızca oyunda nasıl hareket edilmesi değil, aksine oyunu en verimli hangi şekilde ve nasıl oynayabileceğiniz. Bu nedenle, oyunu çıkartan Tencent isimli şirket, gerek oyun deneyimini iyileştirmek, gerekse de ürün çeşitliliğini artırabilmek için oyunculara pek çok seçenek sunuyor. Öncelikle bunlardan bahsedelim.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un PC sürümündeki tüm mekanikler, mobil sürümü için de geçerli. PUBG Mobile oyununun App Store ya da Google Play Store’dan mobil cihazınıza indirdikten sonra, yapmanız gereken ilk şey karakterinizi oluşturup, oyuna dahil olmak.

PUBG Mobile

Sol baş parmağınızla karakteri yönlendirirken, sağ baş parmağınızla da silahınızı yönlendiriyorsunuz. Tıpkı bilgisayar sürümünde olduğu gibi, mobil sürümünde de takımlar halinde ya da tek başınıza mücadele edebilir, ayrıca PC sürümündeki gibi, mobil sürümde de farklı haritaları seçerek oyun zevkinizi artırabilirsiniz. PUBG Mobile UC Bank ile ilgili bilgiler güncellenmeye devam edecektir.

PUBG Mobile UC Nedir?

PUBG Mobile UC, oyun içerisinde oynanarak kazanılan para ile satın alınamayan, oyuncuların gerçek para yatırarak oyun içerisindeki eşyaları alabilmelerini sağlayan para biriminin kısaltmasıdır.

PUBG Mobile UC ile oyundaki özel ve gösterişli eşyalara sahip olabilirsiniz. Bu para birimini yalnızca gerçek para yatırarak sahip olabilirsiniz. Herhangi bir görev veya maç oynayarak UC kazanamazsınız.

PUBG Mobile UC Nedir?
PUBG Mobile UC Nedir?

PUBG Mobile UC Bank ile ilgili bilgileri güncellemeye devam edeceğiz. Yukarıdaki katılım şartlarını yerine getirin ve hediyeleri kapın. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.