PUBG Mobile UC Çekilişi [2022]

 PUBG Mobile UC Çekilişi [2022]
Okunuyor PUBG Mobile UC Çekilişi [2022]

PUBG Mobile UC Çekilişi ile 2022 yılın her haftasında şanslı oyunculara bedava hediyeler dağıtılıyor. Düzenlediğimiz çekilişe çok kolay bir şekilde katılabilirsiniz. Daha önce yüzlerce oyuncuya düzenlediğimiz çekilişler ile hem UC hemde bedava hesaplar kazandırmıştık.

2022 yılında kaldığımız çekilişlere devam ediyoruz. Tüm PUBG Mobile oyuncuları düzenlediğimiz UC Çekilişi kurallarını yerine getirerek ödülleri kazanmaya hak sahibi olabilirler.

PUBG Mobile UC Çekilişi

PUBG Mobile UC Çekilişi, her hafta güncellenerek yüzlerce oyuncuya bedava ödüller dağıtılmaya devam edilecek bir gelenek haline getiriyoruz. Tek yapmanız gereken katılım kurallarını yerine getirerek ödülleri kazanabilmek için hak sahibi olmak. Bu sayede 2022 yılında dağıtacağımız ödüllerimiz’den yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Çekilişi Kuralları:

 1. Yorum Yapın (İsim ve Mail Adresini Doğru Girin)
 2. Yazıyı Paylaşın (Kontrol Edilecek)
 3. Her gün 1 Kere Katılım Hakkı Bulunmaktadır. (Her gün çekiliş kurallarını yerine getirerek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.)
 4. Kuralları yerine getirmeyen oyunculara ödülleri teslim edilmeyecek.
PUBG Mobile UC Çekilişi
PUBG Mobile UC Çekilişi

Yukarıdaki PUBG Mobile UC Çekilişi ile ilgili hazırladığımız kurallara uymanız gerekiyor. Aksi halde ödüllerden yararlanamazsınız. Çekilişe ait bilgiler güncellenmeye devam edecek. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Fiyatları 2022

PUBG Mobile UC Çekilişi yılında kullanmak istemeyen ve daha legal bir oyun oynamak isteyen oyuncuların tercihi uc satın almak. Bu kullanıcıları düşünerek yazımız içerisine yeni yılda değişen UC fiyatlarını yazmak istedik. İşte tüm oyuncuların merakla beklediği 2022 UC Fiyatları:

 • 37 PUBG Mobile UC Fiyatı: 4 TL
 • 74 PUBG Mobile UC Fiyatı: 7 TL
 • 221 PUBG Mobile UC Fiyatı: 19 TL
 • 440 PUBG Mobile UC Fiyatı: 36 TL
 • 770 PUBG Mobile UC Fiyatı: 61 TL
 • 2013 PUBG Mobile UC Fiyatı: 151 TL
 • 4200 PUBG Mobile UC Fiyatı: 291 TL
 • 8750 PUBG Mobile UC Fiyatı: 580 TL

2022 yılında PUBG Mobile UC Çekilişi kullanmak yerine yukarıdaki tutarlar karşılığında ödemeler yaparak oyun içerisinde kullanabileceğiniz uc miktarını satın alabilirsiniz. Fakat ücretlerin böyle yüksek olması oyunculara hile kullanmaya mecbur ediyor. Umarım ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar düşer ve hile kullanımı böylelikle azalır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın