PUBG Mobile UC Çekilişi [2020]

 PUBG Mobile UC Çekilişi [2020]
Okunuyor PUBG Mobile UC Çekilişi [2020]

PUBG Mobile UC Çekilişi ile 2020 yılın her haftasında şanslı oyunculara bedava hediyeler dağıtılıyor. Düzenlediğimiz çekilişe çok kolay bir şekilde katılabilirsiniz. Daha önce yüzlerce oyuncuya düzenlediğimiz çekilişler ile hem UC hemde bedava hesaplar kazandırmıştık.

2020 yılında kaldığımız çekilişlere devam ediyoruz. Tüm PUBG Mobile oyuncuları düzenlediğimiz UC Çekilişi kurallarını yerine getirerek ödülleri kazanmaya hak sahibi olabilirler.

PUBG Mobile UC Çekilişi

PUBG Mobile UC Çekilişi, her hafta güncellenerek yüzlerce oyuncuya bedava ödüller dağıtılmaya devam edilecek bir gelenek haline getiriyoruz. Tek yapmanız gereken katılım kurallarını yerine getirerek ödülleri kazanabilmek için hak sahibi olmak. Bu sayede 2020 yılında dağıtacağımız ödüllerimiz’den yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Çekilişi Kuralları:

  1. Yorum Yapın (İsim ve Mail Adresini Doğru Girin)
  2. Yazıyı Paylaşın (Kontrol Edilecek)
  3. Her gün 1 Kere Katılım Hakkı Bulunmaktadır. (Her gün çekiliş kurallarını yerine getirerek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.)
  4. Kuralları yerine getirmeyen oyunculara ödülleri teslim edilmeyecek.
PUBG Mobile UC Çekilişi
PUBG Mobile UC Çekilişi

Yukarıdaki PUBG Mobile UC Çekilişi ile ilgili hazırladığımız kurallara uymanız gerekiyor. Aksi halde ödüllerden yararlanamazsınız. Çekilişe ait bilgiler güncellenmeye devam edecek. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın