PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek (2020)

PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek arayanlar için 2020 yılında yaptığımız araştırma sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Çok önemli konular’da uyarılarda bulunduk. Tüm oyuncuların gerçek sandıkları sahte ve dolandırıcılık eserlerini gün yüzüne çıkartacağız. PUBG Mobile oyuncularının güvenliği için hazırladığımız geniş rehber yazımızı büyük bir dikkat ile okumanızı rica ediyoruz. Bilmeden yapacağınız hatalar geleceğinizi kötü yönde etkileyebilir. Bundan dolayı tüm oyuncuları bilgilendirmek amacıyla bu rehberi hazırladık.

PUBG Mobile UC Hilesi yapmaya çalışan oyuncuların sayısı azımsanamayacak kadar fazla. Herkes daha önce onlarca farklı siteden ve uygulamadan uc hilesi yapmaya çalışıp’da başaramadıkları için 2020 yılında %100 çalışan hileler aramaya çalışıyorlar. Bunları bildiğimiz için bizde hem yerli hemde yabancı kaynaklardan dosyaları araştırdık ve bulduğumuz sonuçların korkutucu olmasından dolayı oyuncuları bilgilendirecek bir haber hazırlamak istedik.

100 kişinin bir uçaktan adaya atlayıp son hayatta kalan oyuncu olmaya çalıştığı masum bir oyunda hiç’de masum olmayan olaylar gerçekleşiyor. Tabi’ki bunların sebebi bazı illegal seven oyuncuların varlığı bilen dolandırıcılar. Eğer siz’de bu dolandırıcıların bir kurbanı olmak istemiyorsanız birazdan yapacağımız uyarıları dikkatlice okuyabilir ve ders çıkartabilirsiniz. PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek delilleriyle anlatıyor ve zararlarını sizlere öğretiyoruz. Daha fazla oyuncuya ulaşmak ve onları’da bu tehlikeden korumak için haberimizi paylaşarak destek olabilirsiniz.

Reklam Alanı

PUBG Mobile UC Hilesi 2020

PUBG Mobile UC Hilesi, oyun içerisinde satılan özel kostüm ve özel eşyaları almanızı sağlayan oyuna ait önemli para biriminin sınırsız olmasını sağlayan bir hile türüdür. Genellikle günümüzde İnternet Sitesi veya APK dosyası ile yapılmaya çalışılan 2020 yılındaki UC Hilesi esasında çalışmayan bir yalandan ibarettir.

Bu tür hilelerin çalıştığını iddia edenler söyledikleri bu yalana inanan oyuncular üzerinden haksız kazanç elde etmeye çalışan dolandırıcılar’dır. Daha önce hazırladığımız bir çok haberimiz’de oyuncuları defalarca uyarmıştık. Fakat bu tarz dolandırıcıların sayılarının çoğalması ile bunlara inanan oyuncuların’da sayılarını arttırmayı başardı. PUBG Mobile Hile 2020 isimli haberimiz’de çok önemli konular’dan bahsetmiştik.

PUBG Mobile UC Hilesi 2020
PUBG Mobile UC Hilesi 2020

Bu haberleri oluşturmamızın tek sebebi oyuncuların güvenliğini sağlamak. Eğer sizde yapacağınız basit bir hata yüzünden çok büyük sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız PUBG Mobile UC Hilesi ile ilgili uyarılarımızı dikkate alabilirsiniz.

Reklam Alanı

PUBG Mobile UC Hilesi %100

PUBG Mobile UC Hilesi %100 gerçek adı altında piyasa’da kullanıcıların ilgisini çekecek bir çok haber yapılıyor. Tabi’ki bunların gerçeklikle hiç bir ilgisi yok. Tek amaçları oyunculara çalıştıklarını inandırmak ve onların üzerinden haksız kazançlar elde etmek. Bu durumu daha’da kötüye götüren insanların’da varlıkları artmaya başladı. Önce oyuncuları hilenin varlığına inandırıyorlar, sonra’da oyuncuları dolandırıyorlar.

2020 yılı içerisinde hem yabancı hemde yerli kaynaklarda bu tip içeriklerin sayıları %600 arttığını görüyoruz. Bunun sebebi hem oyuna olan ilginin artması hemde oyuna para yatırmadan her şeye sahip olmak isteyen oyuncuların çoğalması. Türkiye Cumhuriyeti gibi ekonomisi diğer para birimleri karşısında daha değersiz kalan ülkeler’de bu tip oyun ve uygulamalara para yatırmak zorlaşıyor. ABD gibi ülkelerde birim bazında baktığımız zaman çok daha rahat bir şekilde oyuna para yatırılırken ülkemizde bu durum çok zor oluyor.

Bu gibi sebepler’den dolayı oyuncular’da PUBG Mobile UC Hilesi %100 gibi yalanlara daha çabuk kanabiliyorlar. Fakat bu yalanların oyunculara çok büyük sonuçları olduğunu gördüğümüz için her oyuncuyu uyarmak boynumuzun borcu oldu. Aynı zamanda bu tip davranışların çoğalması gelecek mobil oyun sektörünü ve Türkiye pazarını’da riske sokuyor.

PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek

PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek denilen sistemlerin hiç birinin çalışmadığını bilmeniz gerekiyor. İnternet siteleri üzerinde hile yapmak isteyen oyunculara bazı reklamsal görevler yaptırmaları ve sonrasında oyuncuları sitede tutacak uğraşlar ile meşgul etmeleri tamamen stratejik bir hamle. Fakat bunların sonucunda oyuncular yine uc hilesini yapamıyorlar. YouTube gibi video paylaşma platformunda oluşturulan sahte içerikler ile oyuncuların PUBG Mobile UC Hilesi %100 Gerçek çalıştığına inandırılmaya devam ediliyor.

12
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. BİLAL001OLDU dedi ki:

    Vaşarılı