PUBG Mobile UC Hilesi 2021

 PUBG Mobile UC Hilesi 2021
Okunuyor PUBG Mobile UC Hilesi 2021

PUBG Mobile UC Hilesi 2021 güncel haliyle sizlere en kapsamlı şekilde anlatıyor ve yol gösteriyoruz. PUBG UC Hilesi isteyenlere özel olarak açtığımız bu bilgilendirici yazı içerisinde tüm genel ve dikkat edilmesi gereken konulara değinilmiştir.

Hile kullanmadan önce oyunu iyice bir tanıyıp öğrenelim, ondan sonra tekrar düşünüp karar verelim. PUBG orjinal sürümünün mobil versiyonunda sistem yine aynı devam ediyor. Nereden geldiği belli olmayan bir uçak içerisinde 100 gönüllü savaşçı adanın belli bölgelerine inerek orada yer alan silah ve ekipmanlar ile adadaki yaşayan tüm insanları öldürüp sona kalmaya çalıştığınız aksiyon ve strateji oyunu diyebiliriz fakat oyunda sizi hayatta tutacak en önemli şey ekipman veya silahlar değil, yetenek ve zekanız.

Pubg Mobile Bedava UC Hilesi
Pubg Mobile Bedava UC Hilesi

Her ne kadar yetenekli ve zeki olursanız olun ondan daha da önemlisi Bilgisayar donanımınız ve İnternet hızınız diyebiliriz. Çünkü bu tür oyunları oynarken oyun ne kadar akıcı olursa rakiplerinizi halt etmeniz de bir o kadar rahat oluyor. Tüm bunların PUBG Mobile UC Hilesi ile bağı ne diye sakın sormayın çünkü oyunun yapısı ve içerisinde hem gerçek hemde oyunun parası ile satılan silahlara ve ekipmanlara ait kostümlere sahip olmak oldukça zor. Hal böyle olunca oyunu oynayan bir çok insan da UC yani Unknown Cash adındaki para biriminin hilelerini aramaya başlıyor.

UC (Unknown Cash) Nedir?

PUBG Mobile oyun içerisinde yer alan para birimi Unknown Cash (UC) ile bir birinden farklı ve eşsiz bir çok kıyafet, aksesuar ve kostüme sahip olabilirsiniz. Bir çok farklı İnternet sitesinde gerçek para ile satılan UC yine bir çok İnternet sitesinde hile ile ücretsiz alınabiliyor.

[affiliate_news id=”6048″]

UC Fiyatları

PUBG Mobile UC Fiyatları güncel olarak bir çok siteden edinilen ortak TL tutarı ile aşağıda yazılmıştır. Bizlere sürekli olarak PUBG Mobile UC Kaç TL diye soran ve merak eden tüm okurlarımız için yazıyoruz.

  • 37 UC : 3.10 TL
  • 74 UC : 6.20 TL
  • 221 UC : 18.60 TL
  • 440 UC : 36.00 TL
  • 770 UC : 61.50 TL
  • 2.013 UC : 154.00 TL
  • 4.200 UC : 307.50 TL
  • 8.750 UC : 615.00 TL

PUBG Mobile UC Hilesi

[affiliate_news id=”6054″]

PUBG Mobile UC Hilesi 2021 bedava ve güncel halini ülkemizde oyun severler sürekli olarak aratıyor şimdi sizlere bu hile hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız, sonrasında son kararı yine siz değerli okurlarımıza bırakacağız.

Oyunun para birimi UC (Unknown Cash) ile bir çok özel aksesuar ve kostümü satın alabiliyoruz, oyuna yatıracak gerçek parayı ya bulamıyor yada kıyamıyoruz ve hemen bunun hilesini arıyoruz. PUBG Mobile gibi sponsor ve reklam anlaşması yapmadan yalnızca oyun içerisinde satışlar ile milyar dolarlar kazanan firmalar bunun hilesine kesinlikle izin vermez.

PUBG Mobile UC Hilesi diye girdiğiniz sitelerde sizlerden istedikleri bilgiler ile hesaplarınızı çalabilirler demek saçma olur, direk çalarlar diyelim biz ona. Bedava kimse iş yapmaz eğer yapan varsa muhakkak altında bir bit yeniği vardır. İndirdiğiniz programların içerisinde virüs ile hesabınız olmak üzere tüm özel bilgilerinize erişebiliyorlar.

Yıl olmuş 2021 ama hala Bedava PUBG Mobile UC Hilesi diye aratıp çıkan sitelere güvenerek tüm hesap bilgilerini kendi elleriyle veren veya 3. parti yazılımı sandığı içerisi virüs dolu programları indirerek bu amacına ulaşmaya çalışan milyonlarca oyun sever var.

PUBG Mobile UC Hilesi 2019
PUBG Mobile UC Hilesi 2021

Tekrar ve son kez size hatırlatalım hiç bir İnternet sitesine güvenip hesap bilgilerinizi vermeyin ve yine hiç bir İnternet sitesinde hile adı altında paylaşılan programlara güvenip indirmeyin. Eğer bunları ısrarla yapmaya devam ederseniz sonucunda yalnızca PUBG Hesabınızın çalınmasıyla değil diğer tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasıyla ağır bir şekilde ödersiniz.

Günümüzde ve ülkemizde İnternet suçlarının cezası oldukça ağırlaştırıldı ve bu tür büyük oyun şirketlerinin açıklarını bulup hileye dönüştürmeye çalışan tüm yazılımcılar ağır suçlar ile cezalandırılıyor. Bundan dolayı sizlerin hile sandığı fakat sizi tuzağa düşürmeye çalışan bu tür İnternet sitelerinden uzak durmanızı ısrarla öneriyoruz.

Eğer bu yazımızı aklı selim bir şekilde okursanız PUBG Mobil UC Hilesi diye aratmayı artık bıraktığınız anlamına geliyor. Çevrenizde bulunan herkesi uyarmanız da fayda var.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın