PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi – 2021

PUBG Mobile oyununda Sınırsız bir şekilde UC Hilesi yapmayı düşünüyorsanız muhakkak okuyun. 2021 yılında en çok merak edilenleri cevapladık. Milyonlarca oyuncusu bulunan dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda herkes özel bir hesap sahibi olmak istiyor. Oyunu oynamak ücretsiz oyundaki tüm dengeler eşit olsa bile bir görünüm uğruna her gün binlerce PUBG Mobile oyuncusu uc hilesi yapmaya çalışıyorlar. Bizde bu hileleri yaptıklarını iddia eden yabancı siteleri araştırdık.

Yerli siteler ile ilgili bir araştırmamız bulunmamaktadır. Yurt dışındaki yabancı sitelerin ülkemizdeki oyuncuları kandırmaya yönelik kurdukları tuzakları deşifre edeceğiz. PUBG Mobile UC Hilesi adı altında dünyada yüz binlerce oyuncuyu mağdur eden ve ülkemizde her ay binlerce oyuncuyu kandıran bu düzenbazların oyunlarını açığa çıkartıyoruz. Bu yazımızı okuduktan sonra bırakın sınırsız bir uc hilesi denemeyi bir daha PUBG Mobile oyununda hile yapmayı dahi düşünmeyeceksiniz.

Amacımız illegal dosyalar paylaşmak ve özendirmek kesinlikle değildir. Bizim amacımız mobil oyun sektörünün gelişmesinde önemli katkısı bulunan PUBG Mobile gibi bir oyunu hileden temizlemek ve oyuncuların güvenliklerini sağlamak. Gerçekten de çeşitli sahte videolar, fotoğraflar ve yazılı bilgiler ile çalıştığını düşündüğünüz bu hilenin birer tuzak olduğunu anladığınız zaman içiniz rahatlayacaktır. Bunun sebebi ise büyük bir dolandırıcılık tuzağına düşmekten kurtulduğunuzu fark etmeniz olacak.

Reklam Alanı

2021 yılı boyunca bu konu hakkında merak edilen tüm soruları cevaplamaya devam edeceğiz. Aynı zamanda bu konuda oluşturduğumuz daha önceki haberlerimizden de örnekleri sizlere sunacağız. Yapılan eski araştırmalardan bu güne kadar nelerin değiştiğine şahitlik edeceksiniz. Yüz binlerce oyuncuyu dolandıran dünya çapındaki bir hayal ürünü hilenin mucitlerini yakından tanıyıp tuzaklarını nasıl hazırladıklarını da bizlerden öğreneceksiniz. PUBG Mobile UC Hilesi hem Telefon hem de Bilgisayar üzerinden yapıldığı iddia edilen bir çok farklı dolandırıcılar da türemiş durumda. Fakat en komiğimize giden bu hilenin sınırsız olduğunu iddia edenler oldu.

Dünyada böylesine aranan bir oyunda gerçekten de hile yapılamayacağına inanamayan oyuncular da haksız sayılmaz. Oyunda her ne kadar farklı hileler gözle görülür derecede fazla olsa da para birimiyle ilgili bir hilenin olamayacağı düşüncesi inandırıcı gelmiyor. PUBG Mobile içerisinde neden uc hilesinin yapılamayacağını da sizlere anlatacağız. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır fakat bu dolandırıcılar aynı kaptan yoğurtları yemeye çalışıyorlar.

PUBG Mobile UC Hilesi (2021)

Gün geçmiyor ki hırsızlıklar bir boyut daha değiştirmesin. Ekonominin böylesine kötü ve geçimin zor olduğu dönemlerde oyunlarla kafa dağıtmaya çalışırken hesapsız bir şekilde maddi açıdan mağdur olabilirsiniz. PUBG Mobile UC Hilesi kulağa çok güzel bir hile gibi gelse de perde arkası çok karanlık. İnsanları kendi silahlarıyla vuran hırsızlar dünya çapında ilerliyorlar.

Reklam Alanı
PUBG Mobile UC Hilesi (2021)
PUBG Mobile UC Hilesi (2021)

PUBG Mobile yalnızca hayatta kalma oyunu olarak kategorisinde değil aynı zamanda tüm oyun piyasasına yön veren çok büyük bir oyundur. Yaptığı bu devrim sayesinde milyonlarca oyuncuyu mobil oyun sektörüne olan ilgisini arttırdı. Bu sayede diğer oyunlar da büyük bir sıçrayış yaşadılar. Bu konu her ne kadar dünya basınında yer almasa da bizim için mobil oyun sektörünün büyümesinde emeği olan çok özel bir oyundur.

Eskiden yeni bir oyun çıktığı zaman gelecek yeni oyunlarla eskiyecek ve gelişecek teknolojinin arkasında kalacak düşüncesi vardı. Fakat oyuna her ay getirdiği güncellemeler sayesinde yeni oyunların kendisine yetişmesine dahi izin vermeyecek bir hızda büyümeye başladı. Gerçekten de bu başarılarını hak eden bir geliştirici şirkete sahip. Kazandıkları için durmuyorlar ve beğenildikleri için aynı şekilde ilerlemiyorlar. Oyuncuların isteklerini karşıladıkları yetmezmiş gibi yaptığı yeniliklerle herkesi hayran bırakıyorlar.

Şimdi diyeceksiniz ki bu adam bu oyunu niye bu kadar övdü. Açıkçası ben öyle çok PUBG Mobile oynayan bir oyun sever değilim. Fakat oyunun bu piyasada yarattığı etki ve verdiği yönler birer devrim niteliğinde olduğu gerçeğini de göz ardı edemiyorum. Teknoloji gelişti, mobil oyun yazılan programlar gelişti fakat bunlarla birlikte PUBG Mobile oyunu da gelişmeyi başardı.

Böylesine büyük bir kitleye sahip oyunda hile yapmayı düşünen binlerce oyuncuyu da bulmak zor olmayacaktır. Her oyunda olduğu gibi burada da kısa yoldan büyümeyi düşünenler oldukça fazla. Gerçi bir maça girdiğiniz zaman Wall Hack kullanan oyuncuları görebilirsiniz. Fakat PUBG Mobile UC Hilesi kullanmış bir oyuncuyu anlamanız imkansız. E böyle bir oyunda çalışan hile varsa kesin para hilesi de vardır düşünceleri de oldukça kuvvetli oluyor.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

Oyundaki para biriminin önemini ve tam olarak ne işe yaradığını aşağıda sizlere anlattık. PUBG Mobile UC Hilesi neden yapılamayacağıyla ilgili bilgileri de sizlere anlatıyoruz. Fakat öncesinde bu hilenin nasıl yalandan var olduğuyla ilgili geçmişe dönük araştırmalarımızı sizlere sunacağız. Böylelikle en başından günümüze kadar nasıl geldiğini öğrenecek ve hem bu oyunda hem de diğer oyunlarda bir ders çıkartabileceksiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?
PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

Yazımızın başında sizlere bu gerçekleri öğrenince bir daha hile kullanmayı istemeyeceksiniz demiştik. Bildiğiniz gibi teknolojinin gelişmesiyle artık hırsızlarda günümüze ayak uydurmaya başladı. Bir insanın cüzdanını çalmak yerine onların cihazlarındaki bilgileri çalarak paraya dönüştürüyorlar.

PUBG Mobile oyununda yapıldığı iddia edilen UC Hilesi adında yabancı ülkeler siteler ve sayfalar oluşturmuşlar. Burada kurdukları basit bir script ile böylesine bir hileyi yaptıklarını iddia ediyorlar. Bunlardan en yaygın olanları siteleri üzerinden APK dosyaları paylaşanlar. paylaştıkları bu dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar yer alıyor. Yani cihazınıza uc hilesi yapmak için indirdiğiniz bir dosya yüzünden çok büyük bir risk alıyor olabilirsiniz.

Google Play bilindiği gibi paylaştığı tüm uygulamaları inceliyor ve değerlendiriyor. Uygulama mağazasından kesinlikle zararlı bir dosya indiremezsiniz. Fakat bu dolandırıcılar oluşturdukları sahte sitelerde paylaştıkları APK dosyalarını uygulama mağazalarındakiler ile karıştırmayın. Çünkü bunlar bu dosyalara zararlı yazılımları rahatlıkla yerleştirebiliyorlar.

Cihazlarınıza indirdiğiniz PUBG Mobile UC Hilesi isimli dosyaların içerisinde bulunan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. 2021 yılında bir çok site oyuncuların hileyi yapabilmeleri için bu tür zararlı dosyaları yaymaya çalışıyorlar.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternet siteleri, programlar ve APK dosyaları. Bir çok çeşit var fakat bunları nasıl yapacağınızla ilgili doğru bir bilgiyi bulamıyorsunuz. Bunun sebebi böyle bir hilenin olmamasından kaynaklanıyor.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Şimdi diyeceksiniz ki bu oyunda hile var, PUBG Mobile UC Hilesi olduğunu söyleyen yüzlerce sayfa da var. Nasıl sen böyle bir hile yok diyorsun. Çevrenizde ve güvenebileceğiniz herkese sorabilirsiniz, böyle bir hileyi yapabilen var mı?. Cevap çok basit, hayır. Çünkü oyunda çalışabilen uc hilesi bulunmamaktadır.

Diğer araştırma konularımız:

0
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. ErsinTamer2727 dedi ki:

    BANA 10.000 UC VER