PUBG Mobile UC Kodu Gir (2022)

 PUBG Mobile UC Kodu Gir (2022)
Okunuyor PUBG Mobile UC Kodu Gir (2022)

PUBG Mobile UC Kodu Gir oyununda bedava UC dağıttığını iddia eden bir sistemdir. Sizler için bu İnternet sitesini inceledik ve gerçekten de uc verip vermediğiniz açıklayacağız, tüm gerçekleri öğrenmeye hazır olun. Duyunca şaşıracağınız ve rahatlayacağınız çok önemli bilgiler içermektedir. PUBG Mobile UC Kodu Gir isimli bir İnternet sitesi PUBG Mobile oyuncularının uğrak noktası olmuş durumda. Arapça bir site olmasına rağmen kısa sürede ülkemizde oldukça yaygınlaşmaya başladı.

PUBG Mobile UC Kodu Gir

PUBG Mobile UC Kodu Gir isimli siteye kurulan script ile PUBG Mobile oyuncularına bedava bir şekilde UC dağıttıkları iddia edilmektedir. Daha önce de olduğu gibi bir site üzerinden bu tür şeyler yapıldığını söylediğinizde sizler için araştırıyorduk. Arapça bir başlık ve açıklamalar olan bu İnternet sitesindeki durumda, daha önce haberini yaptıklarımız gibi. PUBG Mobile UC Kodu Gir adı altında UC dağıttığını iddia eden dolandırıcılar ülkemizdeki oyuncuları da hedef almaya çalışıyorlar.

cazogame.com PUBG Mobile
PUBG Mobile UC Kodu Gir

Siteye girdiğiniz zaman kısa bir açıklama ve sizden oyundaki ID numaranızı girmenizi istemektedir. Bu durum tamamen oyuncuları kandırmaya yönelik ilk hamle. Kendi oyundaki hesabının ID numarasını yazan oyuncu bir sonraki aşamaya geçer. Bu aşama da ise kaç UC istediğinizi soruyor. Tabi ki bedava alabileceğiniz bir para var en çok hangisiyse onu seçiyorsunuz. Buradaki aşama da yine PUBG Mobile UC Kodu Gir sitesine giren PUBG Mobile oyuncuları kandırmaya yönelik bir diğer hamle. Sonrasında ise karşınıza bir bekleme ekranı çıkıyor, orada hesabınıza UC paralarının geçmesi için bir işlem yapılıyormuş sanıyorsunuz.

Onay aşamasına gelince otomatik onayın olmadığını, manuel yapmanız gerektiğini söylüyor. İşte bu durumda oyunculardan ilk önce kullandıkları cihazın işletim sistemi sorulmaktadır. İOS veya Android cihaz mı kullanıyorsunuz, bir tanesini seçmeniz lazım. Ardından ise telefon numarası bilgisi istemektedir, telefonunuza gelen SMS onay kodunu karşınızdaki ekrana yazacaksınız. Bu tamamen bir tuzaktır, bunun gibi daha yüzlerce farklı site bulunuyor.

Bizden istediğiniz için PUBG Mobile UC Kodu Gir araştırması yaptık ve sonuç yine aynı çıktı. Numaranızı yazıp onayladıktan sonra sizi bir abonelik sistemine alıyor ve faturanızdan para kesiyor. Oyunda herhangi bir UC kazanma durumunuz söz konusu değil, çünkü tüm amaç sizleri buraya abone yapmak ve üstünüzden para kazanmak. Bunun için de böyle kandırıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın