PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (2021)

 PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (2021)
Okunuyor PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (2021)

PUBG Mobile oyuncularının en merak ettikleri soru olan UC Kodu Nereye Yazılır? sorusunu cevapladık. 2021 yılında ininal ve e-pin kodunu hızlıca girin. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan mobil platformun en popüler hayatta kalma oyunu ülkemizde de çok popüler. Bilindiği gibi mobil oyun platformunda oyunculara yol gösterecek içerikler üreten çok sınırlı sayıda İnternet sitesi bulunuyor.

Oyuncuların merakla sordukları PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? gibi soruların cevaplarını bulamayan oyuncular yabancı içeriklere yöneliyorlar. Bizde 2021 yılında işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bir sorunuzu cevaplamak adına rehber hazırladık. Eğer PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz İninal e-pin kodunuz varsa veya farklı bir UC Kodu elinize geçtiyse aşağıda anlattığımız şekilde hesaplarınıza aktarabileceksiniz.

PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? – 2021

PUBG Mobile UC Kodu aşağıdaki adımları uyguladığınız zaman hesabınıza aktarılacaktır. Eksik veya hatalı işlemler yaparsanız e-pin innial kodunuz ile UC temin edemezsiniz. PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? gibi soruların cevaplarını merak eden kullanıcıları kandıracak siteler de mevcut. Bu güvenli olmayan sitelere elinizde bulunan kodu yazdığınız zaman ele geçireceklerdir.

PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır?
PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır?

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz “PUBG Mobile UC Kodu Gir” butonundan gerekli siteye gidiniz. Bu site PUBG Mobile resmi İnternet sitesidir. Oradan kullandığınız hesaba giriş yapınız. Giriş yapıldıktan sonra karşınıza gelen sayfada “EPİN” yerine elinizdeki UC Kodunu girin ve ardından OK tuşuna basın. Bu işlemler sonrasında UC, PUBG Mobile Hesabınıza yollanmış olacak.

Yukarıda anlattığımız basit işlem ortalama olarak 5 dakika sürmektedir. Sonrasında tanımladığınız ininal veya e-pin kodunuz giriş yaptığınız PUBG Mobile hesabınıza gönderilecek. Eğer bir aksilik veya sorunla karşılaşırsanız bize bildirin. 2021 yılı boyunca güncel şekilde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

PUBG Mobile E-Pin Gir (İninal)

PUBG Mobile E-Pin Gir sayesinde ininal kart ile aldığınız veya Trendyol gibi İnternet sitelerinden temin ettiğiniz UC Kodunu hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için lütfen resmi siteler üzerinden işlem yapın. Oyun içi ticaretin çok olduğu PUBG Mobile gibi oyunlarda oyuncuların E-Pin kodlarını çalmaya çalışan çok sayıda sahte site bulunmaktadır.

Bu sahte siteler PUBG Mobile UC Kodu Gir gibi resmi sitelerin bire bir görünümüne sahipler. Oyuncular siteleri gerçek sanarak oraya ellerinde bulunan ininal ile alınmış e-pin kodlarını yazıyorlar. Sonrasında ise hesaplarına baktıklarında UC kodunun işlemediğini görüyorlar. Kesinlikle girdiğiniz sitenin gerçek ve doğru olduğundan emin olun. Aksi taktirde yukarıda örnek verdiğimiz gibi dolandırıcılara UC Kodunuzu çaldırtabilirsiniz.

E-Pin Nedir?

Epin, (Electronic Personal Identification Numbee) bir ödeme yöntemidir. Epin kodları harf ve rakamlardan oluşmakta olup 8, 12, 16 gibi haneden oluşabilir. Örnek: 412S-ER56- 9138-G8C1 Bir çok online oyun tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

PUBG Mobile UC Kodu (E-Pin) İle İlgili Diğer Konularımız;

PUBG Mobile UC Kodu hakkında açtığımız ve işinize yarayabilecek diğer konularımıza da göz gezdirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? gibi merak edilen soruları cevaplamaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın