PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Sürprizi Kodları (2021)

PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Sürprizi Kodları ile 2021 yılında düzenlenen etkinliğe katılarak hediyelerin sahibi olabilirsiniz. En güncel kodları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, tüm hediyelerin sahibi olabilmek için her gün bu sayfayı ziyaret ederek yeni kodu kullanmayı unutmayın. PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodları şuanda oyuncuların en çok aradıkları şeylerin başında geliyor. Oyuna yeni getirilen sürpriz etkinlik sayesinde bedava olarak hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Bilindiği gibi yapılan etkinliklerde genellikle ödülleri ve hediyeleri kazanabilmek için kodlara ihtiyaç duyuluyor. PUBG Mobile her ne kadar ücretsiz olarak hediyeleri dağıtsa da bu hediyeleri alabilmeniz için gereken kodların hepsini bir anda paylaşmamaktadır. Bizde sizler için hem Türkiye hem de yurt dışında paylaşılan ve kullanılan tüm Uğurlu Tavşan Sürprizi Etkinliği Kodlarını bir araya getiriyoruz.

Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan, mobil platformun en popüler oyunlarından bir tanesi PUBG Mobile, oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Hayatta kalma kategorisinde olmasına rağmen oyuncularını oyun içi öğelerle sevindirebilen bir yapıya sahip oyunda düzenlenene etkinlikler tüm oyuncuları zinde tutmayı başarıyor. 2021 yılında şuanda gelen en güncel etkinlik olan PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Sürprizi Etkinliği hakkındaki detayları sizlerle paylaşacağız. Bu etkinlikteki ödüllerden yararlanmanızı sağlayacak kodları bu sayfada bulacaksınız.

PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodları

PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodları olarak açıklanan ve bulunan tüm kodları bir araya getiriyoruz. Hepsini güncel olarak aşağıda bulabileceksiniz. Bu sayede sürpriz etkinlik ile dağıtılacak olan tüm hediyelerin sahibi olacaksınız. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodları
PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodları

PUBG Mobile oyununa giriş yaptığınız zaman sağ tarafta bulunan “Uğurlu Tavşan Sürprizi” yazısı ve eli belinde tavşan resmi bulunan etkinliğe tıklayın. Karşınıza etkinlikle ilgili detaylar ve ödülleri kazanmanız için yapmanız gereken görevler le karşılaşacaksınız. Sol alt tarafta bulunan alanda ise “Gir – Ödülleri Al” alanı bulunmaktadır. Aşağıda verdiğimiz kodları buraya girmeniz gerekiyor.

  • PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodu 1: BUNNY GACHA
  • PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodu 2: HAPPYEASTER
  • PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Kodu 3: PUBGM LOVES U

Girilen kodlardaki hediye ödülleri şansa çıkmaktadır. Herkese aynı ödül gelmez. Birden fazla hesaplarınızda deneyerek bir birinden farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz. PUBG Mobile Uğurlu Tavşan Sürprizi Kodları olarak yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

Reklam Alanı
1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Ahmet dedi ki:

    Abi normalde ben steam cuzdan kodlarının hepsini denedim ama hiçbirisi olmuyor lutfen acaba bana forza horizon 4 atabilir misin lütfen (eski gonderideki)