PUBG Mobile Vaha Bölgesi Nerede, Hangi Haritada?

 PUBG Mobile Vaha Bölgesi Nerede, Hangi Haritada?
Okunuyor PUBG Mobile Vaha Bölgesi Nerede, Hangi Haritada?

PUBG Mobile oyununa gelen güncelleme sonrasında değişen Mirimar haritası gibi oyuna eklenen vaha ve harabeler adında yeni 2 iniş bölgesi nerede? öğrenin. Oyuncular güncelleme ile oyuna eklenen yeni bölgelerin hangi haritada ve nerede olduğunu merak ediyorlar. PUBG Mobile geliştirici ekibi yapacakları güncellemeler öncesinde sosyal medya hesaplarından paylaştıkları gönderilere gizli mesajlar ekledikleri fark edilmişti. Sonrasında bu gizli mesajlar birleştirilerek Mirimar haritasına gelecek bir güncellemenin olduğu anlaşıldı.

PUBG Mobile 13 sezonun başlangıcıyla birlikte oyunda yapılacak değişiklikler hakkında oyuncular şimdiden bilgi sahibi olmak istiyor. Paylaşılan yenilikleri duydukları zamanda güncelleme sonrasında oyuna kolay adapte olabilmek adına bunları detaylıca öğrenmek istiyorlar. PUBG Mobile Vaha Nerede? sorusu’da bu düşünce tarzından çıkan bir soru.

Oyunun yeni sezonundaki görevlerde görebileceğiniz Vaha bölgesi ile ilgili yapılması istenilenler için şimdiden bilgileri edinmeniz iyi olacak. Konuyla ilgili bilgiler geldikçe haberimizde paylaşmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Vaha Nerede?

PUBG Mobile, güncelleme sonrasında oyuna eklenen vaha bölgesi nerede? sorusu oyuncuların en merak ettiği soruların başında geliyor. Bunun sebebi olarak’da bu tarz yeni bölgeler ile görevlerin gelmesi ve oraları keşfetmek. Oyuna profesyonel oynamak ve hayatta kalmak için her bölgeyi adım adım ezbere bilmek çok önemli. Yeni eklenen ve düzenlenen bölgeler içinde ne kadar erken keşfedilirse o kadar oyuncuyu ileriye götürebilir.

PUBG Mobile Vaha Nerede?
PUBG Mobile Vaha Nerede?

PUBG Mobile Vaha Bölgesi, Oyundaki Mirimar haritasında yer almaktadır.

PUBG Mobile Vaha Bölgesi Hangi Haritada?

PUBG Mobile Vaha Bölgesi Hangi Haritada? sorusu çok fazla sorulmaya başlayacak. Güncelleme öncesinde oyuncuları konuyla ilgili bilgilendirmek amacıyla bu içeriği oluşturmaya karar verdik.

PUBG Mobile Vaha Bölgesi Hangi Haritada?
PUBG Mobile Vaha Bölgesi Hangi Haritada?

PUBG Mobile: Vaha Bölgesi, Mirimar Haritasında yer almaktadır.

Gelecek güncellemeler ve değişiklikler ile ilgili haberleri paylaşmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları, konuyla ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Set PUBG 13 Cöm Anlaşılmaya Çalışılıyor


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,060 okunma
okunma410
0 yorum