PUBG Mobile Veri Değişimi Bağlantın Koptu Hatası

PUBG Mobile Veri Değişimi Bağlantın Koptu Hatası

PUBG Mobile Veri Değişimi Bağlantın Koptu Hatası alan oyunculara nasıl çözüme kavuşturacaklarını anlatacağız. Bu tür hataların sebepleri ve neden olduklarını bilmeyen kullanıcılar oyun sistemi tarafından cezalandırıldıkları veya uzaklaştırıldıklarını düşünmeye başladılar. PUBG Mobile oynayanlar arasında çok azı Veri Değişimi Bağlantın Koptu hatası ile karşılaşıyor.

Veri değişimi dediğimiz olay oyun dosyalarını İnternet aracılığıyla karşılıklı indirdiği için olası bir kopukluk sırasında bu tür bir uyarı hatası karşımıza çıkabiliyor. Bağlantı kopukluğunun sebebi ise indirme işleminin gerçekleşememesinden kaynaklanan oyun ağıyla iletişim kopukluğudur. Oyunu oynadığınız akıllı cihazınız yönetim tarafından ceza yemediyse bu hatanın sebebi İnternet verisinin olmaması veya yavaş olmasından kaynaklanabilir.

PUBG Mobile oyuncuları genellikle rakip düşmanı öldürdükleri zaman “Veri Değişimi Bağlantın Koptu” hatası aldıklarını söylüyorlar.

PUBG Mobile “Veri Değişimi Bağlantın Koptu”

PUBG Mobile oyuncularının son zamanlarda gördüğü Veri Değişimi Bağlantın Koptu hatası ille ilgili oyunun müşteri hizmetlerine konuyla ilgili bir şikayet yazısı oluşturabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıyı anlatarak kısa süre içerisinde kalıcı çözümler bulmanızı sağlayacaktır. Eğer oyundan ban yediyseniz bunu öğrenmenin bir diğer yöntemi olacaktır.

PUBG Mobile Veri Değişimi Bağlantın Koptu hatası ile ilgili şikayetinizi yukarıda link üzerinden Müşteri Hizmetlerine bir talep gönderebilirsiniz.

Çözümü

PUBG Mobile, Veri değişimi Bağlantın koptu hatasından sıkıldıysanız ve bir an önce siz çözmek istiyorsanız bazı yöntemler mevcut. Aşağıda sizlere önerdiklerimiz daha öne bu hatayı alan oyuncuların çözüm yollarıdır. PUBG Mobile oyuncularından gelen Veri değişimi bağlantın koptu hatası için bulabildiğimiz en etkili çözüm yolları aşağıda listelendi.

PUBG Mobile, Veri değişimi Bağlantın koptu hatası
PUBG Mobile, Veri değişimi Bağlantın koptu hatası
Oyunu telefonunuzun verisiyle oynuyorsanız, Wifi ağına bağlanarak giriş yapmayı deneyin. (Veya tam tersini uygulayın.)
Başka bir İnternet ağına bağlanarak oyuna giriş yapmayı deneyin.
Telefonunuzda VPN uygulamasının kapalı olduğunu kontrol edin. İnternet verisini yavaşlatabilir.
Kullandığınız hesaba başka bir cihaz üzerinden girmeyi deneyin.
Telefondaki depolama alanız dolmuş olabilir, kontrol edip temizleyin.
Modemi, kapatıp açabilirsiniz.
Oyunu güncellemeye çalışın veya tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.
Misafir girişi yaparken herhangi bir hata almıyorsanız hesabınız ceza yemiş olabilir.

PUBG Mobile oyuncularına Veri değişimi bağlantın koptu hatası ile ilgili üretebildiğimiz çözüm yolları bunlarla sınırlı. Eğer hatayı almaya devam ediyorsanız müşteri hizmetlerine talep yollayabilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.