PUBG Mobile Victor Karakteri Rehberi

 PUBG Mobile Victor Karakteri Rehberi
Okunuyor PUBG Mobile Victor Karakteri Rehberi

PUBG Mobile Victor Karakteri sonunda geldi, sizler için victor, nasıl geliştirilir, nasıl alınır ve seviye (lv) nasıl yükseltilir gibi bilmeniz gerekenleri anlatıyoruz.

PUBG Victor Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Victor Karakteri Nasıl Alınır? sorusu aslında oyuna girdiğiniz zaman basit bir yönlendirme sayesinde sahip olabiliyorsunuz. Oyunu açtığınız zaman Atölye üzerinde çıkan bilgi mesajında “İnanılmaz bir performans sonucunda Victor’u kazandın!” yazısı çıkıyor.

Atölye > Karakterler “Git ve özel karakterine bak” dedikten sonra; Karakterler Klasik modda ve Eğlence modunda oyun dengesini etkilemez. Karakter becerileri sadece Eva Alanında etkilidir. yazısının altında bulunana “Devam Et” butonuna basmanız gerekiyor.

Karşınıza Victor karakteri çıkacak, karakterin altında Bedavaya al “Ücretsiz olarak Victor kazan!” butonuna bastığınız anda 1 Adet Victor Karakteri ve Karaktere özel 1 adet Kumul Zırhı alınacak.

PUBG Victor Karakter Değiştirme

PUBG Mobile Victor Karakterine geçmek için; Atölye > Karakterler ve Karakterin altında bulunan Kullan Butonuna basmanız gerekiyor.

PUBG Orjinal karaktere geçme işlemi için yine aynı yere giderek işareti kaldırmanız gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın