PUBG Mobile VN (Vietnam) Nedir?

PUBG Mobile VN (Vietnam) Nedir?

PUBG Mobile VN Sürümü mobil cihazlarda oynanabilmesi için geliştirilen Vietnam kullanıcılarına özel yapılan popüler oyunun sunucusu diyebiliriz. PUBG Mobile VN, olarak bildiğimiz bu özel sunucularda oynayan oyuncular genellikle Singapur, Tayland, Endonezya, Malezya veya Vietnam gibi Güneydoğu Asya ülkelerini kapsamaktadır.

Teknolojiyi ve Oyunları en aktif olarak takip eden kitleyi elinde bulunduran Vietnam genellikle Asya ülkelerinin geliştirdiği oyunlarda ilk beta sürümlerini çıkardığı ülke olarak biliniyor. Oyunu indirip kurduğumuz zaman hesabımızı Google gibi sosyal ağlardaki üyeliklerimiz aracılığıyla kolayca yapabiliyoruz. Konuk oyuncu olarak oyunu oynayabilir ve özel sürümü deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile VN (Vietnam) sürümünü mobil cihazlarınıza mağazalardan indirmenize imkan tanınmıyor fakat APK gibi güncel versiyonları indirerek oyunları mobil cihazlarınızda ve bilgisayarlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile VN
PUBG Mobile VN

Oyun teması klasik PUBG Mobile gibi fakat oyunun mantığını bilmeyen VN sürümüne başlamayı düşünen oyun sevenler için kısaca açıklamak gerekilirse, 100 kişinin ekipmansız bir şekilde adaya bırakıldığı ve son hayatta kalan olabilmek için etraftan bulduğumuz ekipmanlar yardımıyla düşmanlarımızı öldürmeye çalışıyoruz.

PUBG Mobile VN (Vietnam) Güncelleme

PUBG Mobile VN sürümüne başlamayı düşünüyorsanız güncelleme takip etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi olacak. Oyunu Android veya İOS uygulama marketlerinden indiremezsiniz, buna izin verilmiyor. Yalnızca Güneydoğu Asya bölgesindeki Vietnam gibi ülkelerin halklarına bu sürümün oynanabilmesine izin verilmektedir. PUBG Mobile VN mobil cihazlarına kurabilmek için APK sürümlerini indirmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Vietnam sürümünü telefonunuza APK ile kurduktan sonra her güncelleme sonrasında oyununuz otomatik kendisini yenilemeyecek. Oyuna tekrar bağlanabilmek için gerekli yeni güncelleme işlemlerini indirmeniz gerekiyor bunun içinde APK sürümünün son halini indirebilirsiniz.

PUBG Mobile VN (Vietnam) Emulator

PUBG Mobile VN Sürümünü Bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için gereken emulator programların sayısı oldukça fazla. Şahsen ben PUBG Mobile Vietnam (VN), sürümünü telefonda oynamaktan yanayın çünkü oyunun oynanış dinamikleri gerçek sürümlerinden farklı ve çok kullanışlı. Bilgisayarınıza Emulator programını kurduktan sonra oyunu oynayabilmek için vpn açabilirsiniz fakat İnternet hızınız yavaşlayacak ve oyun akıcılığını kaybedecek.

PUBG Mobile VN sürümünü PC de oynatacak Emulator için sizlere önerim kullanmaktan en çok zevk aldığınız ve size basit gelen programları kullanmanızdan yana. Oyunu indirmek için yine güncel APK sürümünü bularak kuracaksınız çünkü mağazalarda bu işlem gerçekleştirilmiyor.

PUBG Mobile VN (Vietnam) PC

PUBG Mobile VN sürümünü güncel halini PC cihazlarınızda çalıştıracak programlar olan Emulatorler’den yukarıda bahsettik. PUBG Mobile Vietnam sürümünü telefonlara bu bölgede indirmemize izin vermediği için oyunun APK sürümlerini indirerek oynama fırsatı bulabiliyoruz. Fakat PUBG Mobile VN sürümünü PC üzerinden oynayacaklar için bir kaç farklı yol bulunuyor.

Kuracağınız Emulator programları eğer direk Vietnam sürümünün oynayabilmeye izin veriyorsa başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak. Bazı programlar ise PC üzerinden oynamanıza izin vermeyecektir. Bunun için mobil görünümlü ve işlevli olan programlar tercih edilmesi gerekiyor.

PUBG Mobile VN sürümünü PC cihazlara kurmanız için indirdiğiniz Emulatorler in içerisinde tarayıcı üzerinden APK güncel sürümünü indirerek kurmanız gerekebilir.

61
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.