PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2021

 PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2021
Okunuyor PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2021

PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2021 incelememiz içerisinde oyuncuların girdikleri çıkmazdan kurtaracak ve sizlere bir elf gözüyle oyunu görmenizi sağlayacağız. PUBG Wallhack 2021 yeni nesil oyun teknolojisiyle tasarladıklarını söyleyenlere çok da iyi bir şey yapmışlar gibi pazarlayanlara kadar uzanan geniş bir inceleme yazısına hoş geldiniz.

PUBG oyunu çıktığı zamanlarda kısa sürede popüler olmasının sebebi hayatta kalma oyunlarının o dönemde yavaş yavaş popüler olmasından kaynaklıydı. Fakat bu küçük çaplı popülerlik PUBG oyununun çıkışıyla birlikte hızla artışa geçti. Tabi’ki artışa geçen böyle büyük bir oyun türündeki milyonlarca oyuncudan faydalanmak isteyen kötü niyetli yazılımcıların gözleri ışıldadı.

PUBG Mobile versiyonu hali hazırda milyonlarca oyuncusu varken tüm oyunların göz bebeği olan wallhack hilesi bu oyuna’da uyarlayıp üzerinden para kazanmak isteyenler hemen işe koyuldular. Oyunun mobil versiyonu Android ve İOS uygulama mağazalarında henüz yeni popülerlik kazanmaya başladığı sıralarda oyuncuların tarayıcılar ile wallhack indirip kullanması biraz sarsıntı yarattı.

Oyun yönetim ekibi hemen bu wallhack hilesi kullananlara karşı ağır cezalar vereceklerini duyurdular. Sonrasında’da bu tür hileleri oyunda kullananları otomatik tespit edip cezalandıracak bir sistem geliştirdiler. Yazılımcılar bunlarında açıklarını bulup her güncelleme sonrasında yeni bir wallhack ile karşılarına çıktıkları için PUBG Mobile başka bir çözüm yolu buldu.

Oyuncuları Wallhack ve benzeri hile çeşitlerini kullandıkları zaman nasıl bir zarara uğrayabileceklerini öğreterek oyuncuları hile kullanma fikrinden vazgeçirip aynı zamanda kullananları’da ağır şekilde cezalar vereceklerini sık sık söylemeye başladılar. Uyguladıkları bu yol gerçekten’de işe yaradı.

PUBG Mobile Wallhack 2021 Hilesi ile günümüz’deki elf gözlere nasıl sahip olunacağını daha anlatmadık.

PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2021 İndir

PUBG Mobile Wall hack Hilesi kullanan oyuncuların sistem tarafından ne kadar hızlı yakalanıp cezalandırıldıklarını biliyorsunuz. 2021 yılında PUBG Mobile yönetimi Wallhack kullananlara daha ağır cezalar uygulayacak ve hiç bir oyunlarını bir daha o cihazlarda oynatmayacaklar.

PUBG Mobile Wallhack
PUBG Mobile Wallhack

Yani wallhack yüzünden PUBG Mobile oyunundan sınırsız şekilde uzaklaştırılınca bir daha o cihaz üzerinden geliştiricinin hiç bir oyununu oynayamayabilirsiniz. Bu ceza kullandığınız cihazın değerini’de düşüreceği için ileri zamanlarda farklı oyunların bir birleri ile yapacağı ortak ceza anlaşmaları ile daha’da zararlı çıkabilirsiniz.

PUBG Mobile ve benzeri diğer hayatta kalma oyunları içerisinde bu kara listeye giren oyuncular diğer oyunları’da oynamayacaklar. Bu düşünce henüz bir resmiyet kazanmadı zaten bu tür hileleri kullanan oyuncularda Bilgisayar veya Laptop üzerinden emülatör programları ile kullandıkları için çokta etkili olunmayacağı söyleniyor.

PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2021 İndir ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi, aynı zamanda sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın