PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (2022)

 PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (2022)

PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri kampanyasıyla ilgili tüm detayları sizlere aktarıyoruz. Satın almanıza rağmen geri dönüş olarak belirtilen UC ödülünüzü almadıysanız bunun sebebini ve hata olup olmadığını öğreneceksiniz. Öncelikle oyun içerisindeki kampanya veya çeşitli e-pin satışları yapan siteler üzerinden buna katılım sağlamanız şans oranlarınızı da etkileyecektir. PUBG Mobile günümüzün en popüler oyunu ve oyun içi öğe satışının olduğu dünyadaki en büyük oyunlar arasında yer almaktadır. 2022 yılında gelen en büyük şikayetlerin arasında PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri almalarına rağmen hediye olarak vaat edilen miktarın alınamamasından kaynaklanıyor. Sizlere konuyla ilgili tüm bilgileri aktaracağımız gibi bu durumun nedenini de açıklayacağız.

PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (Oy Ver, Kullan)

PUBG Mobile oyun içerisindeki özel öğeleri oyuncularına gerçek parayla satın alınabilecek tarzda sunmaktadır. Yani oyunda yer alan özel skinler ve gösteriş eşyaları gerçek parayla satın alınan UC ile alınabiliyor. UC satışını uygulama üzerinden gerçekleştirirken bazen çeşitli etkinliklerle oyunculara daha uygun fiyatlara daha fazla UC satışları da yapabiliyorlar. Oyuncular da bu gibi fırsatları gördükleri zaman yararlanmak istiyorlar. Yayıncı Ödülleri olarak adlandırılan PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri hakkındaki detayları kapsamaktadır.

PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (Oy Ver, Kullan)
PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri (Oy Ver, Kullan)

PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri 6000 UC 300 + 25 yani 325 UC ve 0 ile 6000 arası ekstra hediye UC ile dağıtılmaktadır. Yani bu paketi aldığınızda 325 UC Kesin olarak alacaksınız. Ekstra olarak 0 ile 6000 arasındaki bir UC Hediyesini şansınıza göre alabileceksiniz. 0 da gelebilir 200 de veya 5000 de fakat bu tamamen şans olarak belirlenmektedir. Siz 31,99 TL yatırarak 6000 + 325 UC satın almıyorsunuz.

PUBG Mobile Yayıncı Ödülleri Hatası (Gelmedi, Nasıl Alırım?)

PUBG Mobile oyununda UC satın alma kısmında yer alan PUBG Mobile Yayıncı Ödülleriüllü adı altında satılan paketleri dikkatli incelemenizi öneriyoruz. Yayıncı Ödülleri alacağınızı düşünerek alırsanız kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Bu paketin amacı tamamen şans üzerine kuruludur. Yani 31,99 TL ödemesini yaptığınız zaman 6000 UC Hesabınıza yatmayacak, şansınıza göre bir miktar yatacaktır. Bazı oyuncular 120 UC Kazanırken bazıları da 5000’den fazla kazanmış durumda. Şans paketi olduğu için herhangi bir itiraz hakkınız da bulunmuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın