PUBG Mobile Yeni Araba McLaren Ne Zaman Gelecek?

 PUBG Mobile Yeni Araba McLaren Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Araba McLaren Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile oyununa eklenecek olan McLaren isimli yeni araba tam olarak ne zaman gelecek? sorusunu cevaplıyoruz. Son model spor tarzıyla herkesin ilgisini çeken arabayı bedava olarak almanızı sağlayacak kodu da sizlerle paylaşacağız. PUBG Mobile oyununa gelecek olan 1.4 güncellemesi öncesinde yama notlarında yer almayan fakat şimdi oyun içeriğinde geleceği duyurulan ilk spor araba herkesin merak konusu. Daha önce de çeşitli büyük şirketlerle sponsorluk anlaşmaları yaparak oyunda etkinlikler düzenlendiğini herkes biliyordu. Şimdi ise İngiliz otomotiv şirketi olan Mclaren ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasında onlara ait bir aracı ve görüntülerini oyuna getirecekler.

Daha önceki arabaların eski tarzlarda ve hurdaya yakın olması oyundaki hayatta kalma mücadelesine uyuyordu. Fakat şimdi gelecek güncellemenin ardından oyuna eklenecek bu araba bam başka bir bakış açısı getirecek. Oyunun ilk spor arabası demelerine rağmen eski tarzlara sahip farklı spor araba modelleri de oyuna eklenmişti. Fakat bu sefer yapılan sponsorluk anlaşmasından dolayı oyuna eklenecek olan McLaren arabası tüm bunları görmezden gelmenizi sağlayacak.

McLaren 570 aslında arabanın tam modelidir. Fakat yapılan sözleşmede modelden ziyada marka ön planda tutulduğu için şuanda onlardan bahsedilmiyor. Arabayı nerede bulabileceğinizi ve nasıl alabileceğinizi de sizlere anlatacağız. Gelişmeler oldukça güncel olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile Yeni Araba McLaren Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını sizlerle paylaştık.

PUBG Mobile McLaren 570S Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile gelecek güncellemeyle birlikte McLaren 570s arabasını oyuna ekleyeceğini duyurdu, bunu öğrenen oyuncular da ne zaman gelecek? sorusunu sormaya başladılar. Büyük bir titizlikle hazırlanan arabanın detayları herkesin göz zevkine uyabilecek tarzda. Gerçek hayatta her şeye nasıl sahip olamıyorsak, bu tür oyunlarda da olamayabiliyoruz. Tabi ki bedava olarak sunulmayacak bir spor araba.

PUBG Mobile McLaren 570S Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile McLaren 570S Ne Zaman Gelecek?

PUBG MOBİLE’İN İLK SPOR ARABASI ismiyle oyunculara tanıtılan McLaren 570S arabası 1 haziran 2020 tarihinde oyuna gelecek.

Aynı zamanda yeni araba olan McLaren, Ahududu, Glory White, Kraliyet Siyahı, Sedefli, Zenith Siyahı ve Ay Beyazı gibi 6 farklı görünümle satılacaktır. Yani tek bir araba olmasına rağmen farklı görünümleri satın alarak çok daha ilgi çekici ve özel bir araca sahip olabileceksiniz. İki koltuklu bir spor araba olacağı için daha fazla oyuncu binemeyecek. Arabayla ilgili paylaşılacak olan detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile McLaren 570S Gerçekte Nasıl?

Ülkemizde görmeye pek aşina olmadığımız markalardan McLaren, İngiltere merkezli bir spor araç markasıdır. Aslında 1963 yılında, Yeni Zellandalı Bruce McLaren tarafından bir Formula 1 takımı olarak kurulan McLaren, daha sonrasında Ron Dennis adlı bir İngilize satılarak, İngiltere merkezli markayı bugünlere getirmiştir. 2014 ve 2016’da, ortaklık ilişkileri kötüye gidince Ron Dennis, 2 kere şirketin geri kalan %50’sini TAG Grubu’ndan almaya çalışmış fakat 2. teklifinde ortakları onu şirkette istememiş ve Ron Dennis şirketle ilişkisini kesmiştir. 2017’de ise şirketiyle olan sözleşmesi bitince tamamen ayrılmıştır. 2020’de alınan bir kararla da birlikte, markanın ekonomik durumları sebebiyle çalışanlarının %25’inin işine son verilmiştir. Ülkemizde ise kur değerlerinden dolayı bu markayı pek göremememiz bir hayli normal.

PUBG Mobile McLaren 570S
PUBG Mobile McLaren 570S

McLaren Modelleri ve 570S

İngiliz spor araba markası McLaren’in tedavülde 14 modeli, 10 tane ise geçmiş modeli bulunmakta. Bugün incelediğimiz ve sürüş testi yaptığımız modeli ise tedavüldeki modellerden 570S’in Stage 3 performans güçlendirmeli, 700+ hp beygir ve 1000+ nm tork güç üreten modeli.
Çift turbolu 3.8 litrelik M838T E kodlu V8 motordan güç alan 570S, stok halde 562 hp beygir ve 601 nm tork güç üretirken, 0-100 km/s hızlanmasını 3.1 saniye gibi çok iyi bir sürede tamamlıyor. Dolu depoyla 1.452 kg kütle değerine sahip olan 570S’in maksimum hızı ise 328 km/s. Araçtaki bu 3.8 litrelik motora, şanzıman tarafında Graziano Trasmissioni markası tarafından geliştirilen 7 ileri çift kavramalı otomatik vites eşlik ediyor.

McLaren tarafından günlük kullanım ve sürüş kolaylığı gibi amaçlar doğrultusunda tasarlanan 570S’te, diğer spor araçlara nazaran daha büyük bagaj ve iç mekandaki depolama hacmi dediklerimizi kanıtlar nitelikte. Aracın gözyaşı şeklindeki tasarımı, aerodinami olarak olumlu etkiler verirken, P1 modelinden ilham alınarak yapılan arka kısmı ve yukarı doğru açılan kapıları, aracın McLaren ruhunu taşımaya devam ettiğini göstermekte.

700+ Beygirlik 570S

Teknik özelliklerden bahsettik fakat bu Stage 3 570S tüm bu değerlerin üstüne koyuyor ve daha hızlı, daha agresif bir hal alıyor. Şiyar Baran’ın sahip olduğu bu Stage 3 570S, yapılan performans güçlendirmeleri sayesinde 700+ hp beygir ve 1000+ nm tork güç değerlerine ulaşarak bizleri kendine hayran bırakıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın