e
sv

PUBG Mobile Yeni arena Haritası “Şehir”

1537 Okunma — 10 Ocak 2020 13:06
PUBG Mobile Yeni arena Haritası "Şehir"
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesiyle birlikte yeni arena haritası olan Şehir ve daha bir çok şey oyuna eklendi. Tabi’ki her şey bir yana yeni eklenen şehir haritası heyecanlandırdı.

0.16.5 Güncellemesiyle birlikte oyuna eklenen ve yapılan diğer şeylerden bahsedeceğiz fakat öncelikle yeni haritamız hakkında kısaca konuşalım. PUBG Mobile arena haritası olarak bileceğimiz bu şehir’de hakimiyet modunu oynayacağız.

Güncellemeyi yaptıktan sonra Arena Haritasından Şehir’i seçip mavi veya kırmızı takımdan bir tanesine katılın. Her iki takımda 4 kişilik ekiplerden oluşacak ve kıyasıya mücadele şehrin karanlık sokaklarında gerçekleşecek.

PUBG Mobile: Arena Haritası Şehir

PUBG Mobile: Arena Haritası Şehir
PUBG Mobile: Arena Haritası Şehir

PUBG Mobile, arena haritası şehir hakkında bir kaç önemli bilgiyi söyleyeceğiz. Takımınızı seçtiniz ve oyuna başladınız. Oyunu kazanabilmek için sadece rakipleri vurmanız yetmiyor aynı zamanda üstleri ele geçirmelisiniz ve hakimiyetiniz altına almalısınız.

Şehir haritasında bulunan toplam 3 üst bölgesinden 2 tanesini ele geçirmeyi başaran takım kazanacak. Farklı stratejilerin üretileceği bu yeni arena haritası oldukça heyecanlandırdı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Yeni arena Haritası “Şehir”