PUBG Mobile Yeni Famas Silahı Rehberi

 PUBG Mobile Yeni Famas Silahı Rehberi
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Famas Silahı Rehberi

PUBG Mobile Yeni Famas Silahı ile ilgili tüm merak edilenleri cevaplıyoruz. Hangi Harita da ve nere de bulunur? veya hasarı gibi detaylı bilgilere yer ayırdık. PUBG Mobile oyununa yeni gelen güncellemenin notlarıyla birlikte oyuna gelmesi planlanan yüzlerce farklı özelliği de öğrenmiştik. Şimdi gelen yamalar ve güncellemelerle gelmesi planlanan bu özelliklerin birer birer oyuna eklendiğini görüyoruz. PUBG Mobile Famas Silahı gelmesi planlanan özellikler arasındaki en büyük yeniliklerden bir tanesi bizim için. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda yeni bir silah varsa bu da daha önceki tüm stratejilerin ve taktiklerin artık değişmesi gerektiğini gösterir. Yeni bir silah eklenmesini sıradan bir güncelleme olarak görmüyoruz. Çünkü yeni silahla tüm dengeler yenilenir.

PUBG Mobile Yeni Saldırı Tüfeği Silahı: FAMAS

PUBG Mobile Yeni Saldırı Tüfeği Silahı Famas hakkında bilmeniz gereken önemli bilgileri sizlere sunacağız. Orta menzilli savaşlar da düşmanı püskürtme ve tarumar etmek için bu silah çok iyi bir seçim olacaktır. Genellikle oyunun başından sonuna kadar oyuncuların en çok tercih ettikleri silahlar arasında orta menzilli silahlar gelir. Famas uzaktaki düşmanlar için cezbedici özellikler taşımasa da biraz daha yaklaştığınız da düşmanın sizden nasıl kaçtığını görebileceksiniz.

PUBG Mobile Yeni Saldırı Tüfeği Silahı: FAMAS
PUBG Mobile Yeni Saldırı Tüfeği Silahı: FAMAS

PUBG Mobile oyununda yer alan silahlar arasında en hızlı atış gücüne sahip silah Famas oldu. Her ne kadar orta menzil tanımlansa da ortadan biraz daha yakın ve yakın menziller de ağırlıkla tercih edileceğini düşünüyoruz. PUBG Mobile Famas Silahına eklenecek eklentiler ve dürbün ile birlikte daha rahat, etkili bir kullanıma ulaşacaktır.

PUBG Mobile Famas Hangi Haritada?

PUBG Mobile Famas Hangi Haritada? yeni saldırı tüfeği silahını denemek isteyen oyuncuların en fazla sordukları soruların başında geliyor. Eğer sizde bu yeni silahı denemek istiyorsanız oyundaki herhangi bir haritaya girmeniz bu imkanı sağlamayacaktır. PUBG Mobile Famas için özel bir haritaya gireceksiniz.

Livik Haritasına özel olarak getirilen Famas silahını yalnızca bu harita da oynayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın