PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna (Bedava Al)

 PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna (Bedava Al)
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna (Bedava Al)

PUBG Mobile Yeni Karakter Anna oyuna eklendi. Yeni alabileceğiniz bu özel karaktere ait tüm detayları sizlere buradan aktarıyoruz. PUBG Mobile yeni sezon ile oyuna eklenecek olan Anna isimli karakter ve ona ait kostümlerin görselleri paylaşıldı. Yeni sezon çıktığı zaman bir sonraki sezon için hemen hazırlıklara başlayan PUBG Mobile geliştiricileri bunlarla ilgili gelişmeleri’de paylaşıyorlar. PUBG Mobile Anna Karakteri sonunda geldi, sizler için Anna, nasıl geliştirilir, nasıl alınır ve seviye (lv) nasıl yükseltilir gibi bilmeniz gerekenleri anlatıyoruz.

PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna

PUBG Mobile yeni karakter Anna çok yakında oyuncuların beğenisine sunulacak. Anna isminde yeni kadın karakterin geleceğini duyan tüm oyuncular merak etmeye başladı. Bizde onunla ilgili biraz araştırma yaparak hakkındaki tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

Yeni Kadın Karakter ile ilgili detaylar henüz yayınlanmadı fakat yakın görseli ve vücut hatlarından anladığımız kadarıyla çok güzel bir karakter bizleri bekliyor olacak. Altın kaplamalı siyah bir kıyafete sahip olacağı düşünülen yeni karakter Anna ile ilgili bilgiler geldikçe güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna
PUBG Mobile Yeni Karakter: Anna

PUBG Mobile Yeni Anna Karakterinin Hikayesi

PUBG Mobile oyununa yeni eklenecek olan Anna isimli karaktere ait bir hikaye sızdırıldı. Hikayenin ne kadar gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Anna, Latin Amerikalı bir kadın kuaförü…

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile, 100’e yakın oyuncunun büyük ölçekli bir haritada birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir ölüm maçı oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına, 2 ya da 4 kişilik takımlar halinde veya 4 kişilik takımlara karşı tek başına girebilir. Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.

Her maç oyuncular belirli bir rotada ilerleyen uçaklardan istedikleri zaman atlayarak paraşütle 8 x 8 kilometrelik geniş bir haritaya dağılırlar. Oyuncular haritaya indiklerinde oyuna bir etkisi olmayan kişisel kıyafet seçimleri dışında diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayacak hiçbir şeyi olmaz. Oyuncular kask, zırh, çanta, silah, bomba, araç gibi çeşitli ekipmanlar bulmak için çeşitli binaları ve alanları ararlar. Zırh, kask, çanta gibi ekipmanlar 3 seviyeye sahiptir. Aynı zamanda silahlar için dürbün, uzatılmış hızlı çekim şarjörü, namlu, susturucu gibi geliştirmeler bulunabilir.

Oyuncuların haritanın bazı belirli bölgelerinde daha iyi ekipman ve araçlar bulma ihtimalleri daha fazladır. Her oyuncu daha kaliteli ekipman bulmak istediğinden bu bölgelere daha çok akın ederler ve bu durum bu bölgeleri daha tehlikeli hale getirir. Seviye arttıkça kapasiteleri ve kaliteleri de artar. Oyunda oyunculara 2 farklı görüş imkanı sunulur isteğe göre oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs nişancı modun da oynayabilirler. Oyun esnasında görüş perspektifini değiştirmek mümkündür.

PUBG Mobile Yeni Karakteri Anna ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Yeni karakter ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Anna Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Anna Karakteri Nasıl Alınır? sorusu aslında oyuna girdiğiniz zaman basit bir yönlendirme sayesinde sahip olabiliyorsunuz. Oyunu açtığınız zaman Atölye üzerinde çıkan bilgi mesajında “İnanılmaz bir performans sonucunda Victor’u kazandın!” yazısı çıkıyor.

PUBG Anna Nasıl Alınır?
PUBG Anna Nasıl Alınır?

Atölye > Karakterler “Git ve özel karakterine bak” dedikten sonra; Karakterler Klasik modda ve Eğlence modunda oyun dengesini etkilemez. Karakter becerileri sadece Eva Alanında etkilidir. yazısının altında bulunana “Devam Et” butonuna basmanız gerekiyor.

Karşınıza Anna karakteri çıkacak, karakterin altında Bedavaya al “Ücretsiz olarak Anna kazan!” butonuna bastığınız anda 1 Adet Anna Karakteri ve Karaktere özel 1 adet Kumul Zırhı alınacak.

PUBG Anna Karakter Değiştirme

PUBG Mobile Anna Karakterine geçmek için; Atölye > Karakterler ve Karakterin altında bulunan Kullan Butonuna basmanız gerekiyor.

PUBG Orjinal karaktere geçme işlemi için yine aynı yere giderek işareti kaldırmanız gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın