PUBG Mobile Yeni Karakter Sunny (2020)

 PUBG Mobile Yeni Karakter Sunny (2020)
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Karakter Sunny (2020)

PUBG Mobile Yeni Karakter Sunny oyuna eklendi. 2020 yılında alabileceğiniz bu özel karaktere ait tüm detayları sizlere buradan aktarıyoruz. PUBG Mobile 15 sezon ile oyuna eklenecek olan Sunny isimli karakter ve ona ait kostümlerin görselleri paylaşıldı. Yeni sezon çıktığı zaman bir sonraki sezon için hemen hazırlıklara başlayan PUBG Mobile geliştiricileri bunlarla ilgili gelişmeleri’de paylaşıyorlar.

PUBG Mobile Yeni Karakter: Sunny

PUBG Mobile yeni karakter sunny çok yakında oyuncuların beğenisine sunulacak. Sunny isminde yeni kadın karakterin geleceğini duyan tüm oyuncular merak etmeye başladı. Bizde onunla ilgili biraz araştırma yaparak hakkındaki tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile Yeni Karakter: Sunny
PUBG Mobile Yeni Karakter: Sunny

Yeni Kadın Karakter ile ilgili detaylar henüz yayınlanmadı fakat yakın görseli ve vücut hatlarından anladığımız kadarıyla çok güzel bir karakter bizleri bekliyor olacak. Altın kaplamalı siyah bir kıyafete sahip olacağı düşünülen yeni karakter sunny ile ilgili bilgiler geldikçe güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Yeni Sunny Karakterinin Hikayesi

PUBG Mobile oyununa yeni eklenecek olan Sunny isimli karaktere ait bir hikaye sızdırıldı. Hikayenin ne kadar gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Sunny, Latin Amerikalı bir kadın kuaförü…

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile, 100’e yakın oyuncunun büyük ölçekli bir haritada birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir ölüm maçı oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına, 2 ya da 4 kişilik takımlar halinde veya 4 kişilik takımlara karşı tek başına girebilir. Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.

Her maç oyuncular belirli bir rotada ilerleyen uçaklardan istedikleri zaman atlayarak paraşütle 8 x 8 kilometrelik geniş bir haritaya dağılırlar. Oyuncular haritaya indiklerinde oyuna bir etkisi olmayan kişisel kıyafet seçimleri dışında diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayacak hiçbir şeyi olmaz. Oyuncular kask, zırh, çanta, silah, bomba, araç gibi çeşitli ekipmanlar bulmak için çeşitli binaları ve alanları ararlar. Zırh, kask, çanta gibi ekipmanlar 3 seviyeye sahiptir. Aynı zamanda silahlar için dürbün, uzatılmış hızlı çekim şarjörü, namlu, susturucu gibi geliştirmeler bulunabilir.

Oyuncuların haritanın bazı belirli bölgelerinde daha iyi ekipman ve araçlar bulma ihtimalleri daha fazladır. Her oyuncu daha kaliteli ekipman bulmak istediğinden bu bölgelere daha çok akın ederler ve bu durum bu bölgeleri daha tehlikeli hale getirir. Seviye arttıkça kapasiteleri ve kaliteleri de artar. Oyunda oyunculara 2 farklı görüş imkanı sunulur isteğe göre oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs nişancı modun da oynayabilirler. Oyun esnasında görüş perspektifini değiştirmek mümkündür.

PUBG Mobile Yeni Karakteri Sunny ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Yeni karakter ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın