PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? (2021)

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını 2021 yılındaki oyunun en güncel sürümünü göz önüne alarak cevapladık. Gelecek olan güncellemelerle yeni premium sandığın oyuna eklenme tarihini öğreneceksiniz. Oyun içerisinde karakterinizi yeni aksesuarlarla donatmak için görevlerden elde edebileceğiniz yeni premium sandık nihayet oluşturuldu. Gelmesi beklenen 1.7 güncellemesi sonrasında oyunda büyük ödüllere sahip olabileceğiniz bu yeni sandıkları da kullanmaya başlayacaksınız.

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık bekleyen oyuncular 2021 Kasım ayı içerisinde ne zaman alabileceklerinin cevabını öğreniyorlar. Hangi gün ve saatten sonra Yeni Premium sandık alma imkanınızın olduğunu öğreneceksiniz. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Bu tür sizlerin her ay araştırdığı içerikler üretmeye özen gösteriyoruz. 2021 yılında takipçilerimizin bizden istedikleri Bedava konulu içeriklerimizi arttırmaya ve var olanları her ay güncellemeye özen veriyoruz. Bu sayede sizlerde işinize yarayacak olan bu tür bilgilere güncel şekilde erişebiliyorsunuz.

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? oyuncuların en çok sordukları soruyu 2021 Kasım ayına özel cevapladık. Bir süredir kapalı olan premium sandıkların bu ay hangi günlerde aktif olabileceğini öğreneceksiniz. PUBG Mobile Yeni Premium Sandık ne Zaman Gelecek? sorusunu Kasım 2021 tarihi için cevapladık. Bu ay hangi gün ve saatte oyuna tekrar ekleneceğini buradan öğrenebilirsiniz. Oyuncular oyun içerisinde görev yaparak kazandıkları Premium Sandık eşyalarını kullanamadıkları için biriktirmeye başladılar. Çoğu oyuncu bu biriken sandıkları açmak için can atıyor.

PUBG Mobile geliştiricileri Yeni Premium Sandık hakkında herhangi bir açıklama yapmaması oyuncuları telaşlandırıyor. Çoğu oyuncu bu sandıkların bir işe yaramadığını ve oyundan kaldırıldığını düşünüyor. Fakat Premium sandık oyundan kaldırılmadı. Bize çok fazla sorduğunuz PUBG Mobile Yeni Premium Sandık ne Zaman Gelecek? sorusunu 2021 yılının Kasım ayına özel cevapladık.

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Kasım Ayında Ne Zaman Gelecek? sorusunu baz alarak araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Şuanda içerisinde bulunduğumuz mevcut etkinliğin sonlanmasıyla birlikte envanterimizde biriktirdiğimiz Premium sandıkları kullanabileceğiniz.

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

Oyuna her yeni etkinlik geldiği zaman, oyuncuların bu ekinliklere ve ödüllerine yoğunlaşmaları için oyunda yer alan Premium Sandık geçici olarak devre dışı bırakılıyor. PUBG Mobile ekibinin böyle bir şey yapmasının sebebi daha önce de anlattığımız gibi, yeni etkinliklere ilgiyi arttırmak. Fakat etkinliklerin bitmesiyle birlikte Yeni Premium Sandık tekrar kullanılabilir hale getirilecek.

PUBG Mobile Yeni Premium Sandık Ne Zaman Gelecek? Kasım, 2021 için net bir tarih verilemez. Fakat sorunun en doğru cevabı için etkinliklerin biteceği tarihi işaret edebiliriz.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.